Psikiyatri Sicili Pilotluğa Engel mi?

Torpille her şey olur bu ülkede. Sen olamazsın, başkası olur.
Pilot sağlık raporunda maalesef. Çünkü o rapor ve doktorun bulguları da sisteme yüklenmek zorunda. SHGM bunu görmeden onaylamıyor. Sahte rapor düzenleyip doktorluk kariyerini de yakmayı kimsenin göze alacağını sanmıyorum açıkçası. Hele ki bu kadar kontrol edilen bir alanda.

Sahte rapor düzenleyip doktorluk kariyerini de yakmayı kimsenin göze alacağını sanmıyorum açıkçası.
İstisnalar olur. O doktor tehdit edildiği zaman, kendisinin veya çevresinin başına bir şeyler gelmeye başladığı zaman fikri değişir. Her sistem 4/4'lük işlemez. O sektörü bilmiyorum ama o şekilde olacağını düşünüyorum. Hayatta bunlar var inanmasanızda.

İstisnalar olur. O doktor tehdit edildiği zaman, kendisinin veya çevresinin başına bir şeyler gelmeye başladığı zaman fikri değişir. Her sistem 4/4'lük işlemez. O sektörü bilmiyorum ama o şekilde olacağını düşünüyorum. Hayatta bunlar var inanmasanızda.
Pilotluk dışında yazılım mühendisliği düşünüyordum. İlaçları alıp eğitim hayatımı düzene sokup çok iyi bir üniversite okuyabilirim.

Bende de dikkat dağınıklığı vardı 4 ay önce. Eğer demir ve B12 oranın düşükse bunları yükseltmeye çalış. Şimdi mutlu mesut odaklanıyorum istediğim şeye.

O seviyeleri düşünüyorsan zaten pilotluğa hiç elverişli değilsindir orası kesin🤣
Pilotluk dışında yazılım mühendisliği düşünüyordum. İlaçları alıp eğitim hayatımı düzene sokup çok iyi bir üniversite okuyabilirim.
Dünyanın sonu gibi düşünmeyin aynen bunu. Daha yaş erken. Mühendislik alanında belki daha başarılı ve mutlu olacaksınız bilemezsiniz bunu:)
Bende de dikkat dağınıklığı vardı 4 ay önce. Eğer demir ve B12 oranın düşükse bunları yükseltmeye çalış. Şimdi mutlu mesut odaklanıyorum istediğim şeye.
B12 cidden çok faydalı. Yani normal hayattaki bir insan için bile çok değerli bir vitamin.

:) Ben öyle şeyler düşünmem sadece, kuralların ve adaletin herkes için eşit şekilde işlemediğini hatırlatmak istedim. Egosu yüksek ve nüfuzlu kişilerin başvurduğu yol.
Doğrudur, ben senin için demedim zaten, böyle düşünen birisi varsa onun için demiştim. Yanlış anlaşılma olmasın.

Modern dünyada psikaytrik tedavi görmeyen kaldı mı, herkesin psikolojisi bozuk. Anksiyete, OKB gibi rahatsızlıklar hemen herkeste var.
Yani bu tip rahatsızlıklar artık sıradanlaşmaya başladı ama bazı meslek grupları için bunlar kabul edilemez seviyede şu an hala.

Geri
Yukarı