Psikolog konuşanları etrafa anlatır mı?

Gördüğünüz vahşet videolarındaki çoğu kişi bunu hak eden kişiler olduğunu bilin, çoğu Meksika'lı karteller ve birbirlerini yiyorlar diyebiliriz. Ha çok üst düzey videolar gördüyseniz bilemem.

Herhangi bir hastaneye yatırma durumu ya da odadan atma durumu olabilir mi?

Ailenden izinsiz seni hiç kimse bir yere yatıramaz. Odadan atma diye de bir durum olmaz. Bu insanlar seni iyileştirmek için var daha çok kötüye gitmen için değil. En kötü ihtimalle ben yardımcı olamıyorum sizi başkasına yönlendireceğim der ama o derecede bir sorunun olduğunu zannetmiyorum.

Gördüğünüz vahşet videolarındaki çoğu kişi bunu hak eden kişiler olduğunu bilin, çoğu Meksika'lı karteller ve birbirlerini yiyorlar diyebiliriz. Ha çok üst düzey videolar gördüyseniz bilemem.
Karteller alt seviye kalıyor, o tarz kategorilere orta okul zamanında bakmıştım, şuan için elimde 23 üzeri link var, çoğu eşcinseller için.

Ailenden izinsiz seni hiç kimse bir yere yatıramaz. Odadan atma diye de bir durum olmaz. Bu insanlar seni iyileştirmek için var daha çok kötüye gitmen için değil. En kötü ihtimalle ben yardımcı olamıyorum sizi başkasına yönlendireceğim der ama o derecede bir sorunun olduğunu zannetmiyorum.
Bu adamlar yardım ediyor evet ama benim bahsettiğim durumu daha önce kimsenin konuşmadığına eminim, farklı davranabilirler.

Hocam unutmayın o videoların yaşandığı yerler artık devletlerin alt planda kaldığı ve terör yuvası olan yerler. Türkiye'de yaşanması zor şeyler.
Dışarı çıkmadan önce 3 tane boğaz içliği giydiğimi bilirim, herhangi bir durumda boğazıma darbe almamak için, her gün yüzlerce video yüklüyorlar türlü türlü, tüm pislikler orada.

Geri
Yukarı