LGS 2024 durumunuz nasıl?

davinso

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim durumum hakkımda bahsedeceğim, ilk önce denemelerim yüzdelik olarak 3-7 arasında gidip geliyor (390-440) istediğim okul 0,25 ile almış denemelerim genelde.
Türkçe 18 doğru 2 yanlış.
İnkılap Full -1.
Din Full -1.
İngilizce Full.

Mat 16-2 veya 14- 4
Fen 17-3 veya 15-5

Kalmış 3 ay ne yapmamı önerirsiniz, istediğim okul gelir mi? Hedefim sadece 2 yanlış veya 2 boş.

Merhaba, benim durumum hakkımda bahsedeceğim, ilk önce denemelerim yüzdelik olarak 3-7 arasında gidip geliyor (390-440) istediğim okul 0,25 ile almış denemelerim genelde.
İnkılap Full -1.
Din Full -1.
İngilizce Full.

Mat 16-2 veya 14- 4
Fen 17-3 veya 15-5

Kalmış 3 ay ne yapmamı önerirsiniz, istediğim okul gelir mi? Hedefim sadece 2 yanlış veya 2 boş.

Matematikte sinan kuzucu mozaik adrenalin fenomen b çöz Full'e yakın yaparsın fen için zorlamak istersen pruva akademi fen denemeleri vardı yeşil bir kitap onu alabilirsin okyanus Master ve challanger fen de güzeldir Türkçe hakkında bilgim yok. LGS yılımda çok fazla türkçe çözmemiştim zaten ondan dolayı çok pişmanım.

İnkılap Full -1.
Din Full -1.
İngilizce Full.

Mat 16-2 veya 14- 4
Fen 17-3 veya 15-5

3ayda deneme çözmeye aban.

İnkılap Full -1.
Din Full -1.
İngilizce Full.

Mat 16-2 veya 14- 4
Fen 17-3 veya 15-5

olabildiğince yeni nesil denilen zor deneme çözmeye çalış, okyanus master denemesi vardı benim girdiğim dönem hala vardır herhalde ondan 20 soruda 9-10 net geliyordu ancak gerçek sınavda 17 1 yapmıştım 3 ay kala full deneme çöz ve meb in yayınladığı örnek sorular oluyordu onları da muhakkak süre tutup çöz gerçekten kaliteliydi bizim zamanımızda sordukları.

Aşağı da da ders odaklı değilde genel olarak kendi tecrübelerimden bilgi verdim
açıkcası sizin dönemde nasıl olur bilmiyorum ancak benim dönemde ben 17 2 türkçe 17 1 mat 17 1 fen yaparak %3 e girmiştim yks için çok net bir şekilde önerim, kendine yakın gidebildiğin en iyi okulu hedefle çünkü yks ye çalışacağın zaman yolda geçireceğin zaman ve özellikle 2+ saat üzeri git gel yapman hem seni yoruyor hemde vaktini çok çalıyor demem o ki istediğin liseye gittiğin zaman zamanının 3 saati yolda geçecekse bence daha farklı liseler yönelebilirsin, ben bu durum yüzünden il dışında yatılı okumayı tercih etmiştim çünkü %3 ile gidebileceğim yakın düzgün lise yoktu,okulun da sadece % sine değil hocalarına ve geçmiş yıllarda yaptıklarına da bakmak lazım.
ben lgs ye girdiğim dönem denemelerde %10 falan geliyordu ancak sınava girdiğimde %3 gelmişti,önemli olan durumlardan biri sınav zamanı stres yapmamak, lgs ye stres yapmadan girdim ve olan netimin üstüne koydum yks de çok stres yaptım olanın da aşağısında geldi.
Lgs ile ilgili unutmaman şey yks nin asıl önemli olan şey olduğu,

Umarım 3 ay sonunda istediğin liseyi kazanırsın,

Türkçe hariç sozellerin full olmalı zaten. Matematiğin iyi değil eğer iyi bir yer istiyorsan. Ben fullemistim senemde. Matematikte yeni nesil sorulara aban. Eksiklerini biz bilemeyiz kendin çalış.

Geri
Yukarı