Psikolojik durumunuz nasıl?

Evde iken sıkılıyorum, iyi bir sistemim yok bu yüzden oyun oynamak hayal ama 3 tane arkadaş gibi arkadaşım var ,En az bilgisayar kadar eğlendiriyorlar. Sevgili idare eder
Genel olarak ,ortalama

Çok uzun tutmayacağım. Öncelikle 4 yıldır depresyondayım. Zaten arkadaş da yok yalnızım. Evde tek yaptığım şarkı dinlemek o da sıkıyor. Acaba sizlerin psikolojik durumlarınız nasıl? Sıkılıyor musunuz?
Gerçekten 4 yılda depresyondan çıktığın zaman dilimi olmadı mı :D İnsan bir ayı, hadi bir ay olmadı bir haftayı mutlu geçirir bari :/ Benim bu mentalde olan arkadaşım toparlanmıştı sadece spor yaparak. Sen de spora yönelebilirsin benim en büyük, tek ve mantalitemi ayakta tutan şey spordur.

Evde iken sıkılıyorum, iyi bir sistemim yok bu yüzden oyun oynamak hayal ama 3 tane arkadaş gibi arkadaşım var ,En az bilgisayar kadar eğlendiriyorlar. Sevgili idare eder
Genel olarak ,ortalama
Sende memnuniyetsizlik hissiyatı aldım dostum.

Gerçekten 4 yılda depresyondan çıktığın zaman dilimi olmadı mı :D İnsan bir ayı, hadi bir ay olmadı bir haftayı mutlu geçirir bari :/ Benim bu mentalde olan arkadaşım toparlanmıştı sadece spor yaparak. Sen de spora yönelebilirsin benim en büyük, tek ve mantalitemi ayakta tutan şey spordur.

Sende memnuniyetsizlik hissiyatı aldım dostum.
Arkadaşın parası yokmuş ondan baslayamiyor trollcuk zaten bu kullanıcı.

Geri
Yukarı