Psikolojik olarak ne durumdasınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an; hayat hakkında, kendi yaşamınız hakkında, ülke hakkında veya dünya hakkında artık nasıl bir psikolojideyseniz, düşünceleriniz neler? Psikolojik olarak kendinizi nasıl hissediyorsunuz?
1- Hayat beni yordu
2- Yaşamım iyi denilebilir fakat istediklerim olmuyor, istediklerim ihtiyaç oluyor yine olmuyor.
3- ülke abi burada yazamam çok uzun olur ama şunu diyeyim geri kafalılık gidip, halkın düzelmesi lazım, ülkenin başındakilerin Türkiyeyi geliştirmeleri lazım Avrupa'yı geçmemiz ya da onlar kadar olmamız lazım. Yoksa sürünmeye devam. Gidişat gidişat değil her geçen güm batıyoruz ve telefon vergileri çok feci yüksek azaltılması şart
4- Dünya abi değişik gelebilir ama Dünyayı da bozduk, bide insanlığın sonu geliyor daha dikkatli olmamız lazım.
5- Kendimi depresif aşırı stres sahibi (o kadar ki istemeyerek dudaklarımı ve parmaklarımım derilerini yoluyorum bazen kanıyor.) Bide üzgün hissediyorum.

Geri
Yukarı