PSN Hesabım çalındı

MESs¹¹

Hectopat
Yer
Upside Down (Fransa'da yaşıyom)
Kimseye fazla güvenmemek lazım.
Aynen. çok şaşırmıştım valla. Hiç eklemiyordum. Dedi hiç itemim yok. Bende verdim fazlalık bir şeyler. Diğer baktığımda ortalıkta yoktu çocuk. :D Neyse ki çok zarar vermedi. 1-2 TL bir şey. Fakat bana iyi bir ders oldu.

Anıll

Hectopat
Geçmiş olsun. Kart bilgilerinizi desteğe ileterek alabilirsiniz. (PS destek ile hiç iletişime geçmedim ama Steam'de bu şekilde alabilmiştim.) Ayrıca Gmail hesabınızda mı çalındı?

MESs¹¹

Hectopat
Yer
Upside Down (Fransa'da yaşıyom)

OyunMenyağı

Centipat
Bence o yapmamıştır. Peki diyelim o yaptı kurtarmamın yolu var mı?
Var. Polise şikayet ederim de. Sana verdim verdiğim gün içinde ne garipse hesabım çalındı de. Kanıtım var Dc den ss aldım kayıta aldım falan de. Korku halinde belli olur. Onun yapıp yapmadığı ama 8k'lık bir hesap için babana bile güvenme. Ve ayrıca letgodan kimseye bilgi vermediğine emin misin? Dediklerimi yap bu arada.

KS
KaanRobert

KaanRobert

Picopat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Var. Polise şikayet ederim de. Sana verdim verdiğim gün içinde ne garipse hesabım çalındı de. Kanıtım var Dc den ss aldım kayıta aldım falan de. Korku halinde belli olur. Onun yapıp yapmadığı ama 8k'lık bir hesap için babana bile güvenme. Ve ayrıca letgodan kimseye bilgi vermediğine emin misin? Dediklerimi yap bu arada.
Letgo'dan kimseye vermedim fakat bir kişi alacaktı :(

OyunMenyağı

Centipat
Letgodan Ram aldık çalışmadı. Anakartın desteklememe ihtimali de var fakat bozuk olduğunu düşündük. Adamı arayınca cevap vermiyordu yazdığımı yapınca açtı telefonu iade ettik.

Fl3x

Decipat
Kimseye gereğinden fazla güvenmeyin derim. %100 konuştuğun kişi çalmıştır demiyorum ama ihtimal var. Ve liseli ve ponçik olması ne alaka? Hırsızlık yapamaz mı yani öyle kişiler?

Makaleler
88
Yer
Çengelköy
Discord arkadaşınıza ben sizin kadar güvenmiyorum. :D Bir numaralı şüpheli.

Dutchman

Hectopat
Makaleler
1
Yer
The Deck of Dutchman
Yapmanız gereken, kart bilgileri, ödeme bilgileri ve PS'de mevcutsa mail ile iletilen sanal fatura kanıtlarını PS desteğe iletmek. Ardından o güvendiğiniz arkadaşınıza da bu durumu belirtin. PS'e iletmekle kalmayıp polis ile iletişime geçtiğinizi, takip altına alındığını belirtin. Konuşmalarında, durumunda bir değişim varsa şüphelenmeniz gerekebilir.

Yeni konular

Yukarı