PSN Hesabım çalındı

Bence o yapmamıştır. Peki diyelim o yaptı kurtarmamın yolu var mı?
Deyin ki PS Desteğe yazdım. IP adresinden senin yaptığını söylediler. Eğer hesabı geri vermezsen adına dava açacaklarmış de. Kendisi verir. Teşekküre gerek yok. :D

Bence o yapmamıştır. Peki diyelim o yaptı kurtarmamın yolu var mı?
Var. Polise şikayet ederim de. Sana verdim verdiğim gün içinde ne garipse hesabım çalındı de. Kanıtım var Dc den ss aldım kayıta aldım falan de. Korku halinde belli olur. Onun yapıp yapmadığı ama 8k'lık bir hesap için babana bile güvenme. Ve ayrıca letgodan kimseye bilgi vermediğine emin misin? Dediklerimi yap bu arada.

Var. Polise şikayet ederim de. Sana verdim verdiğim gün içinde ne garipse hesabım çalındı de. Kanıtım var Dc den ss aldım kayıta aldım falan de. Korku halinde belli olur. Onun yapıp yapmadığı ama 8k'lık bir hesap için babana bile güvenme. Ve ayrıca letgodan kimseye bilgi vermediğine emin misin? Dediklerimi yap bu arada.
Letgo'dan kimseye vermedim fakat bir kişi alacaktı :(

Kimseye gereğinden fazla güvenmeyin derim. %100 konuştuğun kişi çalmıştır demiyorum ama ihtimal var. Ve liseli ve ponçik olması ne alaka? Hırsızlık yapamaz mı yani öyle kişiler?

Yapmanız gereken, kart bilgileri, ödeme bilgileri ve PS'de mevcutsa mail ile iletilen sanal fatura kanıtlarını PS desteğe iletmek. Ardından o güvendiğiniz arkadaşınıza da bu durumu belirtin. PS'e iletmekle kalmayıp polis ile iletişime geçtiğinizi, takip altına alındığını belirtin. Konuşmalarında, durumunda bir değişim varsa şüphelenmeniz gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı