PSN Hesabım çalındı

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, az önce PS4'e girmeye çalıştım ve oyunlar kilitli gözüküyordu. Ardından bir oyuna tıkladım ve PSN hesabınızı girin dedi. Girdim ve şifre veya kullanıcı kimliği yanlış dedi. Ve e-mail hesabımın da bilgileri değiştirilmiş. Yani hesaba bir nevi erişimim yok. E-mail hesabıma da aynı şekilde. Acaba hesabımı geri almamın bir yolu var mıdır?

Arkadaşlar merhaba, az önce PS4'e girmeye çalıştım ve oyunlar kilitli gözüküyordu. Ardından bir oyuna tıkladım ve PSN hesabınızı girin dedi. Girdim ve şifre veya kullanıcı kimliği yanlış dedi. Ve e-mail hesabımın da bilgileri değiştirilmiş. Yani hesaba bir nevi erişimim yok. E-mail hesabıma da aynı şekilde. Acaba hesabımı geri almamın bir yolu var mıdır?
Alakasız ama ne kadar oyun gitti? Değeri çoksa üzücü bir durum. Geçmiş olsun.

Nasıl çalabiliyorlar anlamıyorum. Biri konunuzu görüp bu işlerde iyiyse çalmış olabilir.

Playstation Destek ile iletişime geçip satın aldığınız, işlem yaptığınız kart bilgilerini yollayın. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Hiç PS kullanmadım ama böyle güvenlik işlemleriyle geri alınır diye umuyorum. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı