PSN kardeşliğinde 3. kişi nasıl oyun oynar?

ygthn01

Hectopat
Daha fazla  
Biz 3 kişiyiz. 2 kişi PSN kardeşliği yaptı 3. kişi herhangi birinin hesabından giriş yaparsa mesela o iki kişiden biri oynamıyor, o ara onun hesabına ben girsem ben oynayabilir miyim oyunları?

Aynı anda 3 kişi her oyuna ulaşamıyor maalesef. Şöyle yapmalısınız:

A kişisi: B’nin hesabı ana hesap, A ve C yan hesap. A hesabına girip A+B’nin, C hesabına girip B+C’nin oyunlarını oynayabilir.

B kişisi: C’nin hesabı ana hesap, A ve B yan hesap. B hesabına girip B+C’nin, A hesabına girip A+C’nin oyunlarını oynayabilir.

C kişisi: A’nın hesabı ana hesap, B ve C Yan hesap. C hesabına girip A+C’nin, B hesabına girip A+B’nin oyunlarını oynayabilir.

Aranızda iletişim kurup kimin ne zaman hangi hesapta olacağını ayarlamanız lazım. Uğraştırıcı.

ben b kişisiyim mesela a nın oyunalrını oynamam için c nin hesabından girmem gerekiyor değil mi
ayrıca tek a kişisindeki oyunları oynıycaz

ben b kişisiyim mesela a nın oyunalrını oynamam için c nin hesabından girmem gerekiyor değil mi
ayrıca tek a kişisindeki oyunları oynıycaz
Tek hesaptaki oyunları aynı anda 3 kişi oynayamaz maalesef. Aynı hesaba sadece 2 kişi erişebiliyor aynı anda.

Benim attığım senaryoda B kişisi, kendi cihazından A’nın oyunlarını oynamak için A’nın hesabına girmek durumunda.

teşekkür ederim
peki sadece 2 kişi olarak düşünürsek ben 3. bir cihazdan herhangi birinin hesabına girsem oynıyabilir miyim

Geri
Yukarı