PSP 6.60 oyunlar gözükmüyor

Yamna

Zeptopat
Daha fazla  
Cihazım yeni kırılmış PSP 6.60 versiyounda bir cihaz. Az önce Tekken indirdim ISO klasörüne attım ancak cihazda Memory stick kısmında 'there are no Games.' hatası verdi. Ne yapabilirim?

İlk indirdiğimde de çıkarmıştım. Şimdi tekrar çıkarıp denedim, olmadı. İşin içinden çıkamıyorum.
Kendi PSP'mi takıp bakıyorum, dönüş yaparım.

Öncelikle hafıza kartını PSP kullanarak biçimlendirmeyi deneyin.
Bir de ISO klasörü direkt meydanda mı yoksa PSP klasörünün altında mı?
Bende sürüm 6.61 ve ISO klasörü meydanda.

Meydanda sanırım.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-26_000314656.png
    resim_2024-05-26_000314656.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 8
Klasör doğru yerde. Zor bir ihtimal ama PS1 oyunu olan Tekken'i indirmiş olabilir misiniz? Yoksa çalışması lazım. Başka bir kaç oyun daha deneyin bi. Ben de merak ettim.

Klasör doğru yerde. Zor bir ihtimal ama PS1 oyunu olan Tekken'i indirmiş olabilir misiniz? Yoksa çalışması lazım. Başka birkaç oyun daha deneyin bir. Ben de merak ettim.

Hiç sanmıyorum çünkü 2 farklı siteden indirdim ama yine de ghost rider indirip dönüş sağlayacağım.

Klasör doğru yerde. Zor bir ihtimal ama PS1 oyunu olan Tekken'i indirmiş olabilir misiniz? Yoksa çalışması lazım. Başka birkaç oyun daha deneyin bir. Ben de merak ettim.

Hocam şimdi denedim tekrardan ISO klasöründe yine oyun gözükmedi. Klasör olarak psp>game klasörüne attıktan sonra 'corrupted data' hatası verdi. Çözümü var mıdır?

Son düzenleme:
Hocam PSP > Game klasörüne PS1 oyunları falan atmak gerekiyor ISO'yu çalıştırmıyor orası.
Ancak ISO'nun içindekiler niye gözükmüyor anlamadım. Sürümü 6.61 yapıp dener misiniz?

Geri
Yukarı