Rehber PSP Alındıktan Sonra Yapılabilecekler / Alınır mı?

Bu ara çok soru sordum kusura bakmayın ama bir sorum daha vardı. İki farklı usb kablo ve iki farklı bilgisayar denememe rağmen bilgisayardan PSP'ye erişemiyorum. Connect this system ot a PC or PS3 yazısı çıkıyor. Yabancı forumlara baktım ama çözüm bulamadım.

@berk1937 Bey merhaba, PSP'yi yıllar sonra buldum fakat hangi model olduğunu anlamadım. Ayarlar > Gelişmiş > Çalar özellikleri kısmında 'aygıt versiyon' olarak P2_100423_int_us225a yazıyor.

Nasıl format atabilirim? İçerisinde full .nes oyunları var, NES Emulator mü kurulmuş?
PSP bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@berk1937 Bey merhaba, PSP'yi yıllar sonra buldum fakat hangi model olduğunu anlamadım. Ayarlar > Gelişmiş > Çalar özellikleri kısmında 'aygıt versiyon' olarak P2_100423_int_us225a yazıyor.

Nasıl format atabilirim? İçerisinde full .nes oyunları var, NES Emulator mü kurulmuş?
PSP bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu PSP değil.

Geri
Yukarı