PSP alınır mı?

Vallahi bataryasızsa seçebilir konu sahibi :p batarya bulur 100 TL'ye Max.
Bende var hocam 3006 modeli 60 liraya aldım kutusundan tut ps vita çantasına kadar var ama açılmıyor. :(

Kullanmış olduğum konsolu Japonya gezisinde 2008 yılında almıştık ve bir n-gage ile arasında karar vermem gerekti, PSP konsolunu seçmemi sağlayan Final Fantasy VII oyunu oldu.

Yazdığınız oyunları ve yüzlerçe oyun oynadım ama Final Fantasy harikadır.
Bir zahmet n-gage alma hocam psp varken n-gage çöptür.

Kullanmış olduğum konsolu Japonya gezisinde 2008 yılında almıştık ve bir n-gage ile arasında karar vermem gerekti, PSP konsolunu seçmemi sağlayan Final Fantasy VII oyunu oldu.

Yazdığınız oyunları ve yüzlerçe oyun oynadım ama Final Fantasy harikadır.

Benim için GoW ve disgaea serisi olmuştu. PSP Türkiye'de hiç yükselemedi aslında yükselse mükemmelbir konsoldu ben de 2011 yılında babam Irak dönüşünde dev bir kutuyla gelince sahip oldum.

Kablosuz gamepad almak yerine direkt PSP alabilirdiniz? Ayrıca kablosuz gamepad alıp PSP oynamakta garip GeForce NOW bakardım yerinizde olsam.
Zamanında 40 tlye almıştım diye hatırlıyorum. Geforce now gibi yarım saat üstüne para dilenen bir platforma bakamam üzgünüm. 40 tl vs 600 düşünyorum şimdi de, kazanan gene 40

Eminim ki hayatınızda o anki mutluluğu fazla yaşamamışsınızdır, harika bir his.

Ilk dokunduğum anda rengine aşık olup yutkunmuştum hafıza kartı kaybolana kadar oynadım.

Zamanında 40 TL'ye almıştım diye hatırlıyorum. GeForce NOW gibi yarım saat üstüne para dilenen bir platforma bakamam üzgünüm. 40 TL vs 600 düşünyorum şimdi de, kazanan gene 40.

O platform PSP'ye göre daha iyi mantık olarak.

1, 2, 3, ctr, bash, spyro en sevdiğim oyunlarıdır :)
Hocam listen kötü.
Gran turismo 1.
Final fantasy 7.
Metal gear solider.
Driver 1-2.
Syphoon filter.
Medevil.
Resident evil 2.
Crash bandichoot 3.
Need for speed high stakes.
Bunlar favori ps1 oyunlarım ama daha bi 200 oyun sayarım. 😁

Hocam listen kötü.
Gran Turismo 1.
Final Fantasy 7.
Metal Gear solider.
Driver 1-2.
Syphoon filter.
Medevil.
Resident Evil 2.
Crash bandichoot 3.
Need for Speed high stakes.
Bunlar favori PS1 oyunlarım ama daha bir 200 oyun sayarım. 😁

Vallahi ben çok değiştirdim PSP oyunlarını 1 k oyun görmüş olabilir benim cihazım😁

Yeni konular

Geri
Yukarı