PSP hala alınır mı?

Adanadayım piyasayı geç al senin olsun parayada şu anlık ihtiyacım yok. 250-300 bırakırım

Tamamdır hocam alacağım ama ben istanbuldayım nasıl halladeceğiz isterseniz Instagram'dan yazın timur.l0rd
Adanadayım piyasayı geç al senin olsun parayada şu anlık ihtiyacım yok. 250-300 bırakırım.

Hocam sanırım vaz geçtiniz satmaktan.

Son düzenleme:
Merhaba benim halihazırda zaten 800 TL'ye aldığım bir Xbox One konsolum var. Güncel oyunları oradan oynuyorum bayramda 450 TL topladım ve okulda vb yerlerde zaman geçirmek için PSP alınır mı?

Türkiye'ye geldiği ilk zamanda yurt dışına calismaya giden babam hediye kutusunda getirmisti çok sveerek almıştım şu an 450 TL verilmez o cihaza tavsiyem twlefonunuz iyiyse ondan oynayin ama GoW tarzi oyunlara saatlerinizi gomersiniz deger yani eger soru varsa merak ettiginiz sorabilirsiniz.

Bu kafayla düsünüyorsanız almayın daha iyi zaten.
Yahu neredeyse 20 yıllık bir el konsolu. Son oynadığımda üniversitedeydim ki taa 12 yıl öncesi, 100 liraya mı ne satmıştım o zamanlar, günceldi de. (parayı günümüzle karşılaştırmak için yazmadım) Geçen ben de bu nokia bataryalı retro cihazlardan alacağıma, orijinal yazılımıyla kalmış bir psp bakayım dedim. Gelgelelim çoğu cihaz hem temiz değil, hem 500-1000 lira arası istiyorlar. :) Xbox one 1500 liralarda. 2000 üstüne switch lite bulunur.
Ben de biliyorum yoksa telefonla aynı eğlenceyi yakalamanın zor olduğunu. 300-400'e temiz bulunursa elbette alınır ama zor dediğim gibi; ya bataryası yok, ya ekran sorunlu, ya umd kırık. Oyun koleksiyonu harika bir cihaz yoksa.

Yahu neredeyse 20 yıllık bir el konsolu. Son oynadığımda üniversitedeydim ki TAA 12 yıl öncesi, 100 liraya mı ne satmıştım o zamanlar, günceldi de. (parayı günümüzle karşılaştırmak için yazmadım) Geçen ben de bu Nokia bataryalı retro cihazlardan alacağıma, orijinal yazılımıyla kalmış bir PSP bakayım dedim. Gelgelelim çoğu cihaz hem temiz değil, hem 500-1000 lira arası istiyorlar. :) Xbox One 1500 liralarda. 2000 üstüne Switch Lite bulunur.
Ben de biliyorum yoksa telefonla aynı eğlenceyi yakalamanın zor olduğunu. 300-400'e temiz bulunursa elbette alınır ama zor dediğim gibi; ya bataryası yok, ya ekran sorunlu, ya umd kırık. Oyun koleksiyonu harika bir cihaz yoksa.

Ben yeni aldım, 500 TL. PSP 3004.
Ekranda çizik yok. Arka kapağında birkaç kılcal çizik. O da önemli değil. Tamir görmemiş. Hasarsız sorunsuz temiz. Tuslarda basmama, takılma yok. Hem koleksiyonluk hem de arada oynamak istediğim eski PSP oyunlarını oynamak için aldım.

Koleksiyoncuysan alınır. Eğer koleksiyoncu değilsen PSP yerine PS Vita almanı öneririm. PS Vita'da PSP emülatörü var ve daha yeni bir konsol. Ayrıca PSP'de sağ analog yok ama PS Vita'da var. Tabii emülatör olayı için konsolu kırman gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı