PSP ile PS2 takas edilir mi?

HavlayanLama

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, size bir sorum olacak. Ben PSP-2002 model ürünümü Letgo'da satışa koydum ve biri PS2 ile takas teklif etti. Sizce takas edilir mi?

PS2 oyunlarından oynamak istediklerin varsa edilir. Eğer kırılmış PS2 ise güzel olur uğraşmazsın. Oyunlarını da 5-10 TL bulursun hatta sonra takas edip diğer oyunları bitirdikçe bedavaya oynayabilirsin takas edecek birini bulursan.

PS2 oyunlarından oynamak istediklerin varsa edilir. Eğer kırılmış PS2 ise güzel olur uğraşmazsın. Oyunlarını da 5-10 TL bulursun hatta sonra takas edip diğer oyunları bitirdikçe bedavaya oynayabilirsin takas edecek birini bulursan.

Şu anda 8 GB GTX1650 Super Ryzen 3 3100 bir sistemim var sizce ona satıp RAM takviyesi yapsam yoksa PS2 mi alsam?

Şu anda 8 GB GTX1650 Super Ryzen 3 3100 bir sistemim var sizce ona satıp RAM takviyesi yapsam yoksa PS2 mi alsam?
PSP fiyatları ne kadar ikinci el fazla bilmiyorum ama eğer 8 GB RAM almaya yetecek fiyata satabiliyorsan 16 yapmak mantıklı. Ama tabii şuan bilgisayarda oynadığın oyunlara 8 GB yetiyorsa takas edip PS2 oyunlarını oynadıktan sonra satarak da RAM alabilirsin sana kalmış. Tabii takas edeceksen PS2'nin sorunsuz olduğunu varsayıyorum.

PSP fiyatları ne kadar ikinci el fazla bilmiyorum ama eğer 8 GB RAM almaya yetecek fiyata satabiliyorsan 16 yapmak mantıklı. Ama tabii şu an bilgisayarda oynadığın oyunlara 8 GB yetiyorsa takas edip PS2 oyunlarını oynadıktan sonra satarak da RAM alabilirsin sana kalmış. Tabii takas edeceksen PS2'nin sorunsuz olduğunu varsayıyorum.

Şu anda 250 ile 350 arasında benim de sistemimde HyperX RAM var 370 lira civarında dediğniiz gibi PS2 oyunlarını oynayıp satmak mantıklı geldi.
PSP fiyatları ne kadar ikinci el fazla bilmiyorum ama eğer 8 GB RAM almaya yetecek fiyata satabiliyorsan 16 yapmak mantıklı. Ama tabii şu an bilgisayarda oynadığın oyunlara 8 GB yetiyorsa takas edip PS2 oyunlarını oynadıktan sonra satarak da RAM alabilirsin sana kalmış. Tabii takas edeceksen PS2'nin sorunsuz olduğunu varsayıyorum.

Size son bir sorum var intanete tam bir cevap bulamadım PS2'nin görüntü çıkışı olarak HDMI veya VGA var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı