PSU fanını ters takarak sesten kurtulmak

Ters kullanamazsınız, ön tarafı çap olarak çok daha küçük. Oraya sığacak küçüklükte fan alsanı< da daha hızlı döneceği için ses daha da artar. En iyisi içini açıp fanın pinlerine ve çapına uygun bir fanla değiştirmek.
Fanı PSU'nun yanına takmak istemiyorum. Sadece olduğu yerden 180 derece döndürmek istiyorum.

Bazı kasalara ters olarak takılabiliyor (PSU COVER olan kasalar.). Kasada PSU bölmesinin alt tarafında açıklık varsa ters şekilde takabilirsin.

Bazı kasalara ters olarak takılabiliyor (PSU COVER olan kasalar.). Kasada PSU bölmesinin alt tarafında açıklık varsa ters şekilde takabilirsin.

Kasamda PSU cover mevcut. PSU'yu değil, sadece içindeki fanı çevirmek istiyorum.

kasam.png

İçindeki fanı çevirirsen eğer fan içeriye doğru hava üflerken dışarıya hava verecek, PSU'yu soğutmaz o şekilde yaparsan eğer.
Haklısınız, havayı dışarı verecek. Ama alttaki fan psu'nun sol tarafındaki boşluktan havayı içine çekebilir gibi geldi. Çok da mesafe yok sanki.
Bana kalırsa PSU ile uğraşana kadar ikinci elde satın 50-100 katıp iyi bir model alırsınız.
Mesh paneli kestiğim için satılması mümkün değil maalesef.

Geri
Yukarı