PSU temizliği sonrası sistem açılmıyor

Merrttt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bugün Power Supply temizledim sonra bütün kabloları taktım ama PC açılmadı (Power SW) nereye takılacağını biliyorum ancak olmuyor. Tornavida ile açmayı denedim olmadı, Power suply kısa devre yaptım çalışıyor. Acaba anakartım mı bozuldu?

Merhaba arkadaşlar, ben bugün Power Supply temizledim sonra bütün kabloları taktım ama PC açılmadı (Power SW) nereye takılacağını biliyorum ancak olmuyor. Tornavida ile açmayı denedim olmadı, Power suply kısa devre yaptım çalışıyor. Acaba anakartım mı bozuldu?
Kablolar doğru takıldı mı? Power SW kablosu arızalanmış olabilir. Kasanızın güç düğmesinde sorun olabilir. Kısa devre yapınca görüntü geliyor ve çalışıyorsa sorun PSU kablosu ya da kasadadır.

Orta çağ yöntemleriyle devam etmemiz gerekecek:

Fişe takın takdığınız anda güç düğmesine basın 7-8 kere deneyin.

PSU kısa devre mı yapıyorsunuz. Anakarttaki pinleri mı temas ettiriyorsunuz? Görüntü var mı?
psu kısa devre yapıyorum görüntü yok hocam
Orta çağ yöntemleriyle devam etmemiz gerekecek:

Fişe takın takdığınız anda güç düğmesine basın 7-8 kere deneyin.
denedim bunuda ama maalesef
statik elektriklenme olabilir uzay montaj deneme yap o zaman anlarsın
denedim ama maalesef

Geri
Yukarı