PSU'da bir koku var

PSU'nun vidalarını açtım sonra tekrar taktım bir yanık var mı bakarsanız sevinirim.

görseller 3. fotoda daha net 3 fotoya bakarsanız @Sir Benjamin

@Sir Benjamin @iReeKaa burada bir yanık söz konusumu.
PSU'nun vidalarını açtım sonra tekrar taktım bir yanık var mı bakarsanız sevinirim.

görseller 3. fotoda daha net 3 fotoya bakarsanız @Sir Benjamin

@Sir Benjamin @iReeKaa burada bir yanık söz konusumu.
Herhangi bir yanık görünmüyor ama tabi ki belli olmaz. En iyisi voltaj değerlerini ölçtürmen ve bu gelen koku olayını varsa bir yakınından da yardım alarak teyit etmen olacaktır.

Herhangi bir yanık görünmüyor ama tabii ki belli olmaz. En iyisi voltaj değerlerini ölçtürmen ve bu gelen koku olayını varsa bir yakınından da yardım alarak teyit etmen olacaktır.

Babama koklattım babam bir yanık kokusu oda almadı ve oda benim kadar titizdir.

Herhangi bir yanık görünmüyor ama tabii ki belli olmaz. En iyisi voltaj değerlerini ölçtürmen ve bu gelen koku olayını varsa bir yakınından da yardım alarak teyit etmen olacaktır.

Gerekli testlerede soktum oyunu en üst Ultra ayarlarda sınirları zorladım fakat bana mısın demedi.

Babama koklattım babam bir yanık kokusu oda almadı ve oda benim kadar titizdir.

Gerekli testlerede soktum oyunu en üst Ultra ayarlarda sınirları zorladım fakat bana mısın demedi.
O zaman bir problem yoktur böyle durumlarda daha fazla takıntı yapmadan başka birinden yardım almanız daha iyi olucaktır.

Geri
Yukarı