PSU'da sorun mu var?

Hocam afedersiniz ama neresinde sıkıntı var hadi anlatın ve bende göreyim konu sahibi de kablo ile ilgili olduğu ne malum.

O zaman sıkıntı kabloda hocam içiniz rahat olsun ama gene de siz yarın yeni bir kablo alın sıkıntı olmasin.
Teşekkür ederim yardımınız için hocam. Sanırım yeni kablo alacağım, çünkü o kablo çok zor giriyor. O gelene kadar da kabloyu rahat şekilde kullanırım.
Kendin sorunu biliyorsan neden konu açıyorsun?
Kendi sorunumu tahmin ediyorum, başkalarindan fikir alıyorum dostum.

Teşekkür ederim yardımınız için hocam. Sanırım yeni kablo alacağım, çünkü o kablo çok zor giriyor. O gelene kadar da kabloyu rahat şekilde kullanırım.

Hocam @Memo11 adlı arkadaş bu işlerden çok anlamıyor siz takmayın.

Sıkıntı kabloda olma ihtimalide var girişdede olma ihtimali var kablodan kaynaklı olarak görünüyor siz yarın bir yeni kablo alın dediğim gibi.
Aynen hocam, zaten bu kablo elime geçtiğinde böyle idi. Büyük ihtimal kablo sorunlu, inşallah tahmin ettiğimiz gibi çıkar.

Ayrıca kablo alana kadar da sistemi açmayın kablo oynayıp birden kapandığı için SSD vb parçalara zarar verme ihtimali var.

Geri
Yukarı