PSU'dan gelen ses coil whine sesi mi?

Ahmeet8

Hectopat
PSU'mdan iki gündür şu ses geliyor. Sistemim 4 aylık. Sizce CW sesi mi? Garantiye göndermeli miyim? Bağlantıya tıklayarak sesi dinleyebilirsiniz YouTube'a yükledim.

Ses videosu

Bu arada bu ses boştayken çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'mdan iki gündür şu ses geliyor. Sistemim 4 aylık. Sizce cw sesi mi? Garantiye göndermeli miyim? Bağlantıya tıklayarak sesi dinleyebilirsiniz YouTube'a yükledim.

Ses videosu

Bu arada bu ses boştayken çıkıyor.

Fan sesidir geçen bir kasada kullandığım Cooler Master marka PSU'nun içindeki fan bilya dağıtmış demire sürtüyordu şu an demirini çıkarıp kullanıyorum böyle ses çıkartıyor bir problem teşkil etmiyor şu anda.

Bende bir şeye değiyor gibi ses geliyor hocam bir bakar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bir şeye değiyor gibi ses geliyor hocam bir bakar mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizinkide benim PSU gibi sanırım fan sürtme yapıyor varsa üstündeki metale sürtüyor yoksa çerçeveye sürtüyor fanı değiştirebilirsiniz ya da garantisi varsa yollayın yenisini takarlar.

Sizce garantiye yollamalı mıyım?

Gerek yok bazen fazla güç çektiği için yapıyor uzun süre açık kaldığındada yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı