PSU'dan Koku Geliyor

Rakuusha

Decapat
Arkadaş bugün öğlenden itibaren bilgisayardan bir koku gelmeye başladı. Başta aldırış etmeyip kullanmaya devam ettim ancak koku gelmeye devam etti. Az önce açıp biraz temizledim tozları ancak koku yine geldi.

Bilgisayar sıkıntısız çalışıyor herhangi bir sorun olmuyor ancak koku geliyor. Büyük ihtimalle PSU'dan geldiği düşüncesindeyim. Sizce ne yapmalıyım? Garantiye göndersem 1 ay yok, bilgisayarcıya götürsem PSU'dan anlamaz. Ya da kullanmaya devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş bugün öğlenden itibaren bilgisayardan bir koku gelmeye başladı. Başta aldırış etmeyip kullanmaya devam ettim ancak koku gelmeye devam etti. Az önce açıp biraz temizledim tozları ancak koku yine geldi.

Bilgisayar sıkıntısız çalışıyor herhangi bir sorun olmuyor ancak koku geliyor. Büyük ihtimalle PSU'dan geldiği düşüncesindeyim. Sizce ne yapmalıyım? Garantiye göndersem 1 ay yok, bilgisayarcıya götürsem PSU'dan anlamaz. Ya da kullanmaya devam mı etmeliyim?
Marka model nedir PSUnun

İlk önce kokunun PSU'dan geldiğinden emin olalım. Elektrik kesintisi veya voltaj düşmesi veya yükselmesi oldu mu? Bilgisayarı kullanmanı önermiyorum şimdilik.

DH'ye açtığın konuya da marka model yazarsan yardımcı olsunlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı