PTT gelen kargomu iade etti

luckluckii

Hectopat
O kadar sinirliyim ki. O kadar caresizim ki. Anlatamam. Bu ulkeye olan nefretim her dakika artiyor. Duzgun calisan bir şey mi olmaz? 22 agustosta yurt disindan ürün aldim. 1 ay oldu, gelen giden yok. PTT'ye gidiyorum isim veriyorum kargo var mi diye. Takip no lazim diyorlar, neyse.

Artik saticiya mesaj cektim. Gelen giden yok, para IDE'si istiyorum diye. Kargo takip no atmis. Niye basindan vermiyorlarsa artik. Baktim, adres yanlış ve gondericiye iade edildi diyor. Cildirmamak için zor tutuyorum kendimi. Adres yanlış da falan degil ha. Kargo 1 hafta Adana'da beklemis, İstanbul'a gondermisler. Kargo nerede bilmiyorum bile. Saglam olduguna da inanmiyorum zaten. Kirilmistir artik icindekiler.

Musteri hizmetlerine yazdim. Kargo iade edilmis, ucreti sizden mi aliyoruz diyerek. Bana cevap su. Kargonuz teslim edilmistir diyor. Kime diyorum, bu bilgiler gizlidir, daha fazla bilgi almak için subeye gidiniz diyor. E, kargo takip No'da iade edildi diyor ürün. Rica ediyoruz, subeye gidin bilgi alin diye kapatiyor. Ben ne yapayim simdi?

123.PNG

123123.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı