PTT Kargo kargomu getirmiyor

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar. Banka kartı başvurum sonucu banka kartı PTT ile geliyor. Cuma günü dağıtıma çıktı gelmedi. Bugün canlı destek ve müşteri hizmetlerini aradım, dağıtımda yazıyor. Yarım saat sonra mesai bitiyor. Nereye şikayet edersem kesin sonuç alırım?

Merhabalar. Banka kartı başvurum sonucu banka kartı PTT ile geliyor. Cuma günü dağıtıma çıktı gelmedi. Bugün canlı destek ve müşteri hizmetlerini aradım, dağıtımda yazıyor. Yarım saat sonra mesai bitiyor. Nereye şikayet edersem kesin sonuç alırım?

Cimer veya tüketici hakları.

Konuyu görünce şaşırdım. Memlekette PTT'nin kargoları getirmediğini hala bilmeyen varmış demek. PTT kargoları getirse haber değeri olurdu. Herhangi bir şikayet de işe yaramaz. En iyisi gidip kendiniz almanız bir daha da PTT'ye bulasmamak.

Konuyu görünce şaşırdım. Memlekette PTT'nin kargoları getirmediğini hala bilmeyen varmış demek. PTT Kargo'ları getirse haber değeri olurdu. Herhangi bir şikayet de işe yaramaz. En iyisi gidip kendiniz almanız bir daha da PTT'ye bulasmamak.

Finans kurumların şeyleri genelde PTT ile geliyor. El mahkum.

Finans kurumların şeyleri genelde PTT ile geliyor. El mahkum.
Kimlik, ehliyet, pasaport üçünü aynı anda değiştirdim tek tek uğraşmıym diye PTT bir türlü dağıtıma çıkarmadı. Kendim şubeye gittim ama orada da memur vermiyor, neymiş daha yoldaymis. Diyorum hayır burada, kabul etmiyor. Üstüne bir de beni kandırıyor o yazı aslında şu demek falan diye. Kavga çıkarınca hemen arkalarındaki raftaymis meğer 10 saniye koltuktan kalkip bakmak zoruna gidiyormuş. Hani dagitsalar haklı herkesle tek tek ugrasmasin ama getirmiyorlar da. Şikayet ediyorsun işe de yaramıyor memlekette. Herkes alışmış yan gelip yatmaya.

Kimlik, ehliyet, pasaport üçünü aynı anda değiştirdim tek tek uğraşmıym diye PTT bir türlü dağıtıma çıkarmadı. Kendim şubeye gittim ama orada da memur vermiyor, neymiş daha yoldaymis. Diyorum hayır burada, kabul etmiyor. Üstüne bir de beni kandırıyor o yazı aslında şu demek falan diye. Kavga çıkarınca hemen arkalarındaki raftaymis meğer 10 saniye koltuktan kalkip bakmak zoruna gidiyormuş. Hani dagitsalar haklı herkesle tek tek ugrasmasin ama getirmiyorlar da. Şikayet ediyorsun işe de yaramıyor memlekette. Herkes alışmış yan gelip yatmaya.

Webchat yazıyorum. PTT şikayet oluşturdum. Kargoyu getiremiyorsanız bırakın özel kargolar taşısın. Sinir oluyorum. Yarın teslim edilir yazıyor yarın işim var benim.

Ben daha önce PTT Kargo'yla herhangi bir sorun yaşamadım ama hatta en hızlı kargomu getiren onlardı bulunduğunuz bölgeye bağlı yoğunluktan dolayı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı