PTT Kargo kargoyu başka birine teslim etti

Rip7605

Centipat
AliExpress aldığım 2 ürün 10 gün içinde subeme ulaştı. 3-4 gun şubede bekledi pazartesi günü kargoyu almaya gittim fakat dağıtıma çıktı dediler. Ben de gittim eve bekledim saat 4 de teslim edildi dendi fakat mahallemden PTT aracı bile geçmedi. Dün akşam şikayet oluşturdum yarın da şubeye gideceğim. Öneriniz var mı? Neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
AliExpress aldığım 2 ürün 10 gün içinde subeme ulaştı. 3-4 gun şubede bekledi pazartesi günü kargoyu almaya gittim fakat dağıtıma çıktı dediler. Ben de gittim eve bekledim saat 4 de teslim edildi dendi fakat mahallemden PTT aracı bile geçmedi. Dün akşam şikayet oluşturdum yarın da şubeye gideceğim. Öneriniz var mı? Neler yapabilirim?
Teslim edilmemiştir hocam. Kargocu bulamadı herhalde. Şubeye gittiğiniz için kargo iadesini önlemek amacı ile yapmış olabilir.

Aynısı başıma geldi N11'den aldığım kargo başkasına teslim edildi ben de N11 müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim şikayet oluşturdular daha sonra kargonun akıbeti belli oldu. Akşam 9'da yan binadaki komşu getirdi isim soy isim sormadan teslim etmişler bir başkasına kargomu ama ben rahat bir nefes aldım. Daha sonra 2 hafta sonra N11 ve satıcı tarafından arandım ben de sorunumun çözüldüğünü belirttim olay çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT'ye gittim isim soy isim telefon numaramı aldılar gün içinde ulaşacaklarını söylediler dağıtıcı arkadaşa ulaşamadılar gün içinde gelişme olursa yazarım eğer hiçbir dönüş olmazsa tüketici haklarına gideceğim.

Sorun çözüldü şubedeymiş gidip aldım herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı