MNG Kargo kargoyu başka birine teslim etmiş

Ozinus28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler dilerim. Babamlar kardeşimin doğum gününe adını vermeyeceğim bir siteden hediye aldılar. Kargo takip numarası sitede verilmedi ama siteden kargonun nerede olduğu gözüküyordu. Bugün ise kargo gelmeyeli 5 gün oldu MNG Kargo'yu aradık her neyse kargonun dün saat 5'te teslim alındığını söylediler teslim alınan kargo benim yaşadığım ilde değil ve uzaktan yakından alakaları bile yok kargo şu an Bitlis'te babamla aynı adlı birinde.

Alım yaptığınız yere durumu izah edin.

Onlar kargonun suçu diyor ayrıca MNG isimler aynı olduğundan karışılık olmuş olabilir diyor.

Haber vermek istedim kargo kaybolmuş Bitlis'teki adam tamamen alakasız aldığımız firma yeni ürün gönderecek Bitlis'teki adamını günahını almış oldum sorun çözüldü. 😀

Son düzenleme:
Onlar kargonun suçu diyor ayrıca MNG isimler aynı olduğundan karışılık olmuş olabilir diyor.

Haber vermek istedim kargo kaybolmuş Bitlis'teki adam tamamen alakasız aldığımız firma yeni ürün gönderecek Bitlis'teki adamını günahını almış oldum sorun çözüldü. 😀
Gönderecekler tabi kimin suçu olduğu müşteriyi bağlamaz ortada teslim edilmeyen ürün var. Faturasını kargoya keserler. En azından ben e-ticaret ile uğraşırken öyle oluyordu. Çözülmesine sevindim.

Geri
Yukarı