PTT Kargoyu Başkasına Teslim Etti

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar internetten daha ucuz oldugu için kırtasiye alış verişi yapmıştım. Bugün 14:49'da benim yerine Evren Türk isimli birine teslim edilmiş. Facebook hesabını buldum mesaj atacağım. PTT kargoya lanet olsun sen ne hakla veriyorsun başkasına? Bu arada kadın PTT kargoda çalışıyormuş.
Üzücü olan alışveriş 300tl.

Son düzenleme:
Abi tüm kargolar ürünleri başkalarına veriyor. 180 dairelik sitede bekçiye bırakıp kaçıyorlar. 1 hafta sönra bekçi diyor ki "Abi bir kargonuz var herhalde!"

Çalışanların üşengeçliğinden ötürü teslim etmeyip, teslim alan kısmına "asdfasfd asfdasfd" gibi veya kendi isimlerini yazıyorlar. Bunu yapan sadece PTT Kargo değil. MNG de aynı şekilde. İsterseniz şubeye gidip kargonuz orada mı bir kontrol edin.

Bekciye bıraksa eyvallah. Evren Türk kim?
Çalışanların üşengeçliğinden ötürü teslim etmeyip, teslim alan kısmına "asdfasfd asfdasfd" gibi veya kendi isimlerini yazıyorlar. Bunu yapan sadece PTT Kargo değil. MNG de aynı şekilde. İsterseniz şubeye gidip kargonuz orada mı bir kontrol edin.
Şu an kapali. Peki yarın yok mu şubeye gidip sağlam küfür etmemiz?

Gidip şikayet et. Hatta dava bile aç bence hangi hakla senin aldığın eşyaları başka birine veriyorlar, normalde teslim ettiklerinde TC NO ve imza istiyorlar. Alan kişi bu sorumluluğu almış, hem onu şikayet edin hem de o kargoyu ona veren kuryeyi.

Gidip şikayet et. Hatta dava bile aç bence hangi hakla senin aldığın eşyaları başka birine veriyorlar, normalde teslim ettiklerinde TC NO ve imza istiyorlar. Alan kişi bu sorumluluğu almış, hem onu şikayet edin hem de o kargoyu ona veren kuryeyi.
Kurye büyük ihtimalle kadının kendisi. Ben zaten evde olamayacağımdan bekçiye bırakılmasını söylemiştim. Hele birşey olsun ya da açmış olsun...
Tazminat falan olur mu dava açsam 🤣?
Kadından hala çıt yok.

Kurye büyük ihtimalle kadının kendisi. Ben zaten evde olamayacağımdan bekçiye bırakılmasını söylemiştim. Hele birşey olsun ya da açmış olsun...
Tazminat falan olur mu dava açsam 🤣?
Kadından hala çıt yok.
Tazminat iyi olur valla bu devirde iyi gider. :)
Şaka bir yana kadın kurye sizi evde bulamadım o yüzden şubeye getirdim diyebilir, eğer ki açılmışsa ben olsam dava açardım.

Aliexpress den aldığım ürünlerin yanında yan sokaktaki komşunun kargosunu da bana vermişlerdi aradım adam geldi benden aldı.

Tazminat iyi olur valla bu devirde iyi gider. :)
Şaka bir yana kadın kurye sizi evde bulamadım o yüzden şubeye getirdim diyebilir, eğer ki açılmışsa ben olsam dava açardım.
Derse desin. Bana paket gerek içindekiler gerek. Kadından bana ne zaten deli olabilir.
Aliexpress den aldığım ürünlerin yanında yan sokaktaki komşunun kargosunu da bana vermişlerdi aradım adam geldi benden aldı.
Beni arayan da yok soranda. Takılıyoz işte PTT dua etsin şu an çalışmıyorlar.
Halletmiş bulunmaktayım. Kargo bende şu an
Çok saçma isterseniz anlatırım ama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı