PTT kargo sorunu

yigitfahris

Decapat
Arkadaşlar 24.06 tarihinde işlemci sipariş etmiştim, en son bu fotoğrafta yazılan güncellendi. Bu demek oluyor? Ben gidip alabilir miyim kargoyu?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Vergiyi almak için gelir bekle bir kaç gün daha. Kargolar hızlı da geliyor artık dert etme.

Ben 15 Haziran'da SSD sipariş verdim 25'inde elimdeydi. Ankara'ya bir de.

Vergiyi almak için gelir bekle bir kaç gün daha. Kargolar hızlı da geliyor artık dert etme.

Ben 15 Haziran'da SSD sipariş verdim 25'inde elimdeydi. Ankara'ya bir de.
Ürünün acilen elime ulaşması gerekiyor o yüzden sordum zaten. Birde Bağcılarda 1 tane PTT yok bir sürü var hangisinde olduğunu nerden bileceğim? Bağcılar Merkez şubesindedir muhtemelen oraya gitsem vergisini ödeyerek alabilir miyim ürünü?

Elimde barkod no yok sadece aliexpressten verilen standart shipping'in takip numarası var onu da oraya yazdığımda bulunamadı diyor.

Barkod no o zaten. Sonuç çıkmıyorsa kapına gelmene bekleyeceksin. Yoksa dediğin PTT mağazalarını gezeceksin. Karar senin. Ya da birine gideceksin, elindeki kodu sorduracaksın o zaman yardımcı olurlar galiba.

Barkod no o zaten. Sonuç çıkmıyorsa kapına gelmene bekleyeceksin. Yoksa dediğin PTT mağazalarını gezeceksin. Karar senin. Ya da birine gideceksin, elindeki kodu sorduracaksın o zaman yardımcı olurlar galiba.

Shipping no dan bana yardımcı olmamışlardı. Kendi barkod numaralarını istiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı