pttavm.com/Makro Lisans dolandırıcı satıcı

Afur

Hectopat
Arkadaşlar sırf merak ettiğimden dolayı pttavm üzerinden Windows 11 Pro keyi satın aldım. Kod geldikten sonra temiz kurulum kısmından kodu test etmek istedim. Kodu girdim ve tabiki geçersiz. Sonra kodu internette arattım. Kod yabancı sitelerde insanların birbiriyle paylaştığı win7 koduymuş MAC sürüm. 😂

Sonrasında pttavm canlı desteğe mesaj attım kodun sitelerde paylaşıldığına dair ekran görüntüleriyle birlikte. Canlı destekte ki talep oluşturdum ilgili arkadaşlara ilettim dedi. Neyse bir süre sonra ''ilgili arkadaşlar'' dediklerinden geri dönüş geldi.

Bana satıcının numarasını atmışlar, ''Bilgi almak için bu numaraya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz'' yazmışlar. 😂😂😂

Sonrasında tekrar sitenin canlı desteğine yazdım bakın böyle böyle, satıcı site üzerinden bile cevap vermiyor, whatsapptan yazsam ne değişecek falan diyorum. Biz bir şey yapamayız, online şekilde ürün size teslim edilmiş satıcıyla irtibata geçin diyor kafayı yemelik resmen. Ben de; bu nasıl devlet güvencesi hani param %100 güvendeydi siz nasıl aracılık yapıyorsunuz?! yazdım ve chat canlı destek tarafından sonlandırıldı. 😂

Yani işin özü şu arkadaşlar; Ne pttavm denen yerden alışveriş yapın ne de bu kodlardan satan mağazalardan. Hemen hemen hepsi internette paylaşılmış kodları satıyor, paylaşılmış kod satmayanda eminim ki ya MAC sürüm gönderiyor ya da KMS programından kodu alıp gönderiyor.

Bu arada biraz daha direteceğim bakalım para iadesi yapacak mı pttavm. Satıcının zaten umrunda değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konu dışı fakat ucuza aldığımız keylerin KMSpico vs. sokma ihtimali oluyor mu bilgisayarımıza?

Bu ucuz keyler dolandırıcılık dır, korsan yazılımdır, aylar önce Windows 10 Enterprise kullandım, bilgisayara uzaktan eristiler, not defterinde adamlara bir güzel konuşup, BIOS ayarlarından halı hazırda gelen Windows 10 Home sl sürümüne geri döndüm.

Hocam konu dışı fakat ucuza aldığımız keylerin KMSpico vs. sokma ihtimali oluyor mu bilgisayarımıza?
Sorun olmaz ama keyin durumunu MAK olması ihtimaline karşı kontrol edin.
Bu ucuz keyler dolandırıcılık dır, korsan yazılımdır, aylar önce Windows 10 Enterprise kullandım, bilgisayara uzaktan eristiler, not defterinde adamlara bir güzel konuşup, BIOS ayarlarından halı hazırda gelen Windows 10 Home sl sürümüne geri döndüm.
Sizde ucuza aldığınız kod yüzünden olduğunu düşündünüz öyle mi?

Whatsapptan yazsanız muhtemelen size başka kod vericeklerdi.
Ayrıca adamlar sırf windows keyinizi biliyor diye bilgisayarınızı hackleyemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı