PttAVM'den 40 TL'ye McAfee alınır mı?

Ben kendi sitesinden aldım ama bir şey fark etmiyor birinde hem sitede hem de Mail'de yazıyor birin de ise sadece telefona kod geliyor.

Kendi sitesinden satın alacağım herhalde 3-4 saat sonra forumda bilgi veririm duruma göre herkese iyi forumlar :)

Bu konuda bilgisi olan yardım edecek var mı bilmiyorumda satın aldım bana 15 haneli geldi aktivasyon sayfasında 25 haneli istiyor.

Son düzenleme:
McAfee Total Protection 2021 Antivirüs 1 PC / 3 YIL - PttAVM.com bunu buldum sizce güvenli midir fiyat uygun geldi iPad güvenliği için alıyorum IPad'ime çok dosya iniyor çünkü.
McAfee yerine ESET, KIS alın.

PintiPin.com - Türkiye'nin Dijital Ürün Platformu buradan almanı tavsiye ederim Windows almıştım orijinal çıktı hızlı ve destekleri çok iyi PTT'deki ile aynı yer.
Ben buradan alınan ürünlerin üretici firmaya desteği olduğunu düşünmüyorum ben 3000 -2000 TL verip Windows lisansı alırken başkasının 10 TL verip alması hiç ama hiç mantıklı değil.

Bu konuda bilgisi olan yardım edecek var mı bilmiyorumda satın aldım bana 15 haneli geldi aktivasyon sayfasında 25 haneli istiyor.
Büyük ihtimal eski sürümünü sattılar.

McAfee yerine ESET, kıs alın.

Ben buradan alınan ürünlerin üretici firmaya desteği olduğunu düşünmüyorum ben 3000 -2000 TL verip Windows lisansı alırken başkasının 10 TL verip alması hiç ama hiç mantıklı değil.

Desteğe yazdım cevap bekliyorum.

2021 aldım zaten arkadaş sıkıntı çıkmaz dedi.

Keşke telefonu varsa arasaydınız hocam.

Varda şu anda destek kapalı sabah arayabilirim.

Hocam güyya Microsoft partneriymiş.

Son düzenleme:
Satıcı güvenilir. Daha önce key ve Office hesabı almıştım problem yaşamazsınız. WhatsApp destek hizmeti falan var.

Yaşadım bile hocam mesajları tamamen okur musunuz:)

Destek cevap vermiş iOS uyumlu ürünümüz yoktur demiş keşke biri daha önceden söyleseydi :( ben bu kodu ne yapayım sizce kendi bilgisayarımda Kaspersky var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı