PttAVM'den direksiyon seti alınır mı?

Şimdi anlıyorum. Böyle bir durumda imkanın varsa Amazon Prime satışında olan bir ürünü alman en sağlamı olur. Sadece F1 veya GT yarışları yapmayacaksan kesinlikle vites almanı da öneririm.

En iyisi o hocam bir anda fiyatın 1700TL artması üzdü. Forza 4 Ets 2 takılırım genelde.

Kuzenimde benzer bir ürün vardı. İlgilenirsen ikinizi görüştüreyim.

Olabilir hocam deneyimlerinden bahsedebilir.

Şimdi anlıyorum. Böyle bir durumda imkanın varsa Amazon Prime satışında olan bir ürünü alman en sağlamı olur. Sadece F1 veya GT yarışları yapmayacaksan kesinlikle vites almanı da öneririm.
Hocam banada öneride bulunur musunuz.

ETS
Forza horizon 4 ve 5
Asseta corsa

Ben yukarıdaki oyunları oynamak istiyorum benim için ideal direksiyon seti hangisidir ?

Satın almak isteyebilirsiniz diye düşündüm, almak ister misin diye sormuştu bana bayadır da satamadı bu yüzden uygun fiyata verebilir.
Hocam arkadaşınız hangi ürünü satıyor ?

Hocam bana da öneride bulunur musunuz?

ETS.
Forza Horizon 4 ve 5
Asseta Corsa.

Ben yukarıdaki oyunları oynamak istiyorum benim için ideal direksiyon seti hangisidir?

Forza gibi arcade olan bir oyunu direksiyonla oynamak eziyetten başka bir şey değil. Sadece sıfır gibi bir kriterimiz olduğundan dolayı şu an alabileceğin en mantıklı ürün senin de bahsettiğin gibi G29. bütçen çıkarsa Thrustmaster T300 serisi gibi güzel setler var ancak bütçeye bağlı.

Kişiler karışmış. İkinci el alabiliyorsan ya da bütçe çıkıyorsa direkt Thrustmaster incelemelerini izlemeye başla.

Forza gibi arcade olan bir oyunu direksiyonla oynamak eziyetten başka bir şey değil. Sadece sıfır gibi bir kriterimiz olduğundan dolayı şu an alabileceğin en mantıklı ürün senin de bahsettiğin gibi g29. bütçen çıkarsa Thrustmaster T300 serisi gibi güzel setler var ancak bütçeye bağlı.

Kişiler karışmış. İkinci el alabiliyorsan ya da bütçe çıkıyorsa direkt Thrustmaster incelemelerini izlemeye başla.

Bende ancak taksitle alabilirim fakat. Ben arcade değil daha çok keyfi oynuyorum ETS 2 zaten biliyoruz anlatmaya gerek yok, Forza'da drift atmak için asseta Corsa yine drift için tabii ki.

Thrustmaster T300 alamam hocam çok pahalı 0 olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı