PttAVM'den direksiyon seti alınır mı?

Bende ancak taksitle alabilirim fakat. Ben arcade değil daha çok keyfi oynuyorum ETS 2 zaten biliyoruz anlatmaya gerek yok, Forza'da drift atmak için asseta Corsa yine drift için tabii ki.

Thrustmaster T300 alamam hocam çok pahalı 0 olarak.

Dediğim gibi bütçeye bağlı bir durum. G29 alabilirsin. G923 yerine az daha koyar T300RS gibi setlere yönelebilirsin. Forza konusunu da şöyle anlatayım. Drift olayına başladığım ilk oyunum Assetto Corsa idi. E30 drift aracını alıp alışmak için çok zaman geçirmiştim. Bir süre sonra Forza da denedim ve çok saçma geldi. O nedenle Forza'da direksiyon kullanmanın çok saçma olduğunu söyledim. FH4'te FPS bakış açısında direksiyon 90 derece dönüyor. Bu bile soğumama yetmişti. FH5 hiç oynamadım durum nasıl bilmiyorum.

Dediğim gibi bütçeye bağlı bir durum. G29 alabilirsin. G923 yerine az daha koyar T300RS gibi setlere yönelebilirsin. Forza konusunu da şöyle anlatayım. Drift olayına başladığım ilk oyunum Assetto Corsa idi. E30 drift aracını alıp alışmak için çok zaman geçirmiştim. Bir süre sonra Forza da denedim ve çok saçma geldi. O nedenle Forza'da direksiyon kullanmanın çok saçma olduğunu söyledim. FH4'te FPS bakış açısında direksiyon 90 derece dönüyor. Bu bile soğumama yetmişti. FH5 hiç oynamadım durum nasıl bilmiyorum.

Hocam G29 ile G923 farkı nedir G923 tek avantajı yeni model olması mı?

Hocam aslında dediğiniz doğru Forza mekanik konusunda Asseta Corsa'ya yetişemez. Ama benim hoşuma Forza daha çok gidiyor görselliği daha iyi. Forza horizon 4 ve 5 aynı diye bilirsiniz her oyunda olduğu gibi grafikler biraz geliştirilmiş, harita ve bir kaç araç tabii ki aman aman bir fark göremedim.

Hocam g923 ve G29 arasında pek fark yok. Hangisi daha iyi ?

Hocam aslında dediğiniz doğru Forza mekanik konusunda asseta Corsa'ya yetişemez. Ama benim hoşuma Forza daha çok gidiyor görselliği daha iyi. Forza Horizon 4 ve 5 aynı diyebilirsiniz her oyunda olduğu gibi grafikler biraz geliştirilmiş, harita ve birkaç araç tabii ki aman aman bir fark göremedim.

Hocam G923 ve G29 arasında pek fark yok. Hangisi daha iyi?

Bütçem rahat bana birkaç bin TL koymaz diyorsan G923 almak daha mantıklı. Yok fazla para vermek istemiyorum, param bana kalsın diyorsan G29 al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı