PTTcell iyi midir?

• Konuyu başlatan Prism
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 12B

Prism

Hectopat
Makaleler
1
Halihazırda Vodafone kullanıyorum. Üniversite için bir otele yerleştim orada kalıyorum fakat interneti 16 Mbps (diğer kişiler internete girince internet felç oluyor) ve sürekli ping giriyor maalesef. Vodafone mobil internetim 50 Mbps'yi görüyor. 3 ay sonra Vodafone ile taahhüdüm bitecek ve bana önerdiği paketler tam kazık. Numara taşıma yöntemiyle Pttcell'e geçmeyi düşünüyorum. Kullananlar var mıdır? TT mobil altyapısını kullandığını biliyorum fakat farklı bir sağlayıcı adı ile sunulduğundan bant genişliğini vs. kısıtlıyorlar mı öğrenmek istiyorum.
Aşağıya pttcell tarifelerini bırakıyorum. Elmas pakete (25 GB internetli olan) geçmeyi düşünüyorum. Daha uygun, daha bol GB'lı mobil operatör bilenler yazabilir.

c7HsZeu8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Prism ben kullanmadım ancak PTT'de çalışan amcamın tavsiyesi üzerine halam geçmişti ve memnun kalmadı.
@Heisenbergin "Hahaha"?

Fiyatları ucuz ama her yerde çekmiyor ve yavaş diye duydum, ne kadar doğru bilemem. Ama yanlış bilgi olsa bile o kadar operatör markası yüksek fiyat sunarken bu fiyata herkes alırdı.

Kaç GB kullandığınızı ve bütçenizi yazar mısınız?
@Prism

Kaç GB kullandığınızı ve bütçenizi yazar mısınız?
@Prism
Şu anda kullandığım paketi soruyorsanız 10 GB Vodafone paketini 47 TL'ye kullanıyorum, Whatsapp sınırsız ve her ay 10 TL'lik beleş Steam cüzdan kodu alıyorum Vodafone'den tarifem gereği. Bana olabildiğince bol GB'lı, ve fiyatı fahiş olmayan bir tarife lazım. Max. 65 diyebilirim bütçeye.

Geri
Yukarı