PUBG 2. ekranda tam ekran olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Thurdlyn

Centipat
Merhabalar arkadaşlar. Tam olarak 3 sene boyunca dizüstü oyun bilgisayarıma ikinci ekran bağlayarak görüntü ayarlarından harici monitörü seçip bunu ana ekranım yap diyerek bütün oyunları bu ekranda oynuyordum. Fakat şu anda monitör değişikliği yaptım ve aynı adımları izlediğimde özellikle PUBG'de oyunu bilgisayarın dahili ekranında açıyor (ana ekran olmamasına rağmen). Oyun içerisindeki grafik ayarlarından pencereli (windowed) yaptığım zaman harici ekrana atıyor oyunu fakat tam ekran dediğimde tekrar yerleşik ekranda açılıyor oyun. Ayrıca pencereli yapıp harici monitöre geldikten sonra oyun içerisindeki grafik ayarlarından tam ekran yaptığımda sorun düzeliyor, ta ki başka bir programa tıklayana kadar (ALT+TAB). Bunu yaptığımda görüntü harici ekranda kalıyor fakat Mouse'i yerleşik ekrana çekmem gerekiyor oyunda herhangi bir tıklama yapabilmek için. Kısacası bağladığım harici monitör ana ekran olmasına rağmen oyunlar bu ekranda tam ekran olarak açılmıyor. Bu problemi nasıl çözebilirim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

Sistem:
  • MSI GE70 2GE Apache Pro
  • NVIDIA GTX 960M 2 GB ekran kartı
  • Intel i7 4720HQ 3.4 GHz işlemci
  • 240 GB SSD
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı