PUBG Alınmaya Değer mi?

Melih Sinan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim PUBG'yi kaldırıyor. Şu aralar bir tek CS:GO oynuyorum. O da eski tadını vermiyor zaten. Sizce PUBG alınır mı? Parasını hak ediyor mu? Ne gibi artıları ne gibi eksileri var ve bu kış indirimin de indirime girer mi? Ne kadara girer?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirime girmeyeceği açıklama kısmında yazıyor, bir ara ben de bir alıcı gözüyle baktım fakat hem oynanış olsun hem de optimizasyonu o fiyatı hak etmediğini düşünüp vazgeçmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek veya arkadaşınla, nasıl olursa olsun zevk veren bir oyun. Bence fiyatı diğer birçok saçma oyuna göre düşük bile sayılır. Oyunu başlarda sardıramazsan -oyun başı loot yapamadan ölmek çok sinir bozucu- Twitch üzerinden yayın izleyerek çok daha hızlı ilerleyebilirsin.

İndirime bence girmez. Çünkü şuan deli gibi satılıyor.
İndirime hiçbir zaman girmeyecek. Sebebi ise çok satması ve hala satıyor olması. GTA V ilk çıktığı iki sene boyunca indirimlerde, oyunun fiyatı arttırılıp indirim uygulandı ve normal satış fiyatında gitti.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı