PUBG Alınmaya Değer mi?

Fikirleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar peki şey soracağım RUST ve ya H1Z1 arasında çok fark var mı oynanış açısından ve zevk açısından. Çünkü bana göre online oyunlar da grafikten daha çok oynanış önemli. Ne de olsa yıllarca net cafeler de yıllarca 30 FPS'le CS 1,5 oynamış insanlarız :):):)
20 Aralık'da oyun çıkıyor. Tam sürümü ise gayet stabil, akıcı ve oynanabilir. Neredeyse 0 hataya yakın diyebilirim. Oyunu alıp ilk Test Server'ı indirip deneyebilirsiniz. Beğenmezseniz de iade edersiniz. Çünkü şuan oyunun tam hali yeni çöl haritası ile birlikte Test Server'ına sunulmuş durumda :)

Bu oyundan zevk alamayanların “kolsuz” olduğunu düşünmem benim görüşümdür, siz aksini düşünebilirsiniz beni ilgilendirmez. Hakaret veya aşağılayıcı bir söylem olduğunu düşünmüyorum kimi iyi oynar kimi kötü ama kötü oynayıpta çamur atılmasını sevmiyorum. Eğer üstteki arkadaş hakaret söylemi olarak üstüne alındıysa özürlerimi sunarım.
Özrünüz için teşekkür ederim fakat 17 yaşımda olmama rağmen ve atari ile tanışmamdan itibaren FPS oyunlarına aşinayım ki PUBG'yi FPP modunda oynuyorum.

Öncelikle PUBG'den önce CS oynardım hep. Yaklaşık 3000 civari saatim var ve Supreme seviyesi bir oyuncuyum. Yani sizin tabirinizle "kolsuz" değilim. PUBG çıkınca alayım dedim oynarım hep diye fakat oyunun oldukça eksik yani var ve beni tatmin etmedi. Yaklaşık 50-60 saat civarı oynadım ve beni tatmin etmedi. İnsanların zevkleri farklıdır ve kötü oynayıp da kötüleyen birini tanımıyorum. Zamanında arkadaşlarımla CS oynamaya giderdik ve kötü oynardım hep fakat oyunu hiç kötülemedim. Şu an ise en zevk aldığım oyundur kendisi.

Sadece siz değil burdaki gördüğüm bir çok arkadaşa sesleniyorum. Sırf oyunu aldınız ve beğendiniz diye dünyanın en iyi oyunu ilan etmeyin. Burda önemli olan benim verdiğim paranın karşılığını verdi mi? Öz eleştiri yapmadan tabiri caizse "bağnaz" bir davranış sergilemeyin. Ben parayı çöpten bulmuyorum ve böyle yorum yapıyorum. Bundan sonraki düşüncelerinizde bu dediklerimi umarım hatırlarsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı