PUBG ayar yükseltince FPS artıyor

Peki bir şey soracağım. Grafikleri yükseltince FPS artıyor bu linkte herkes darboğaz demiş. Evet adamın özellikle işlemcisi çok kötü ancak, benim PC'de de böyle bir sorun olabilir mi?

Yalnız, FPS sabitleme açık, ekranım 165 Hz olduğu için 165'e sabitliyorum FPS'i.

Hayır işlemcin iyi senin bu durum bende metal geard oyununda olmuştu en düşükse 25 FPS alıyorum nasıl dedim ayarları yüksek orta arası yaptım 40 45 FPS'e çıkmıştı.

Hayır işlemcin iyi senin bu durum bende metal geard oyununda olmuştu en düşükse 25 FPS alıyorum nasıl dedim ayarları yüksek orta arası yaptım 40 45 FPS'e çıkmıştı.
He o zaman darboğaz yoksa iyi. Bu arada sabitlediğimi söyleme sebebim sabitleyince %100'den %30-40 lara kadar düşüyor o yüzden dedim(ekran kartı kullanımı)

Şimdi AA Orta, keskinleştirme açık, 1728x1080 işleme ölçeği 100'de test yapıyorum CPU ve GPU kullanımını şimdi sizinle paylaşacağım (FPS kısıtlama 165'te)

Testi yaptım ve GPU ortalama %40 ile %55 arası, CPU %20 ile %35 arası geziyor

Aynı ayarlarda, kısıtlamayı kapatınca, %80'lerde geziyor fakat %50 ye kadar 1-2 saniye düşüp %60-%70 e kadar çıkabiliyor ama çoğunluk %70 ile %80 arası. CPU %30 ile %40-45 arası

Ayrıca yine bu ayarlarda ve kısıtlama sınırsızda, arada %95-100'e kadar çıkıyor.

cevap vermicek misiniz :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı