PUBG hemen ölme sorunu

anladım teşekkürler herkes canavar gibi oynuyor sakin yere atlıyorum 10 numara loot yapıyorum 1 kişi vuramadan ölüyorum zoruma gidiyor :D sağolun onerileriniz icin

Sakin yere atlamaktan ziyade kalabalık yerlere atlayıp oradan temiz şekilde çıkmaya çalışmak bence oyunu öğrenmek için daha etkili. Öteki türlü sakin yere atlayıp 10 dk loot yapıp ilk çatışmada ölmek daha can sıkıcı oluyor.

anladım teşekkürler herkes canavar gibi oynuyor sakin yere atlıyorum 10 numara loot yapıyorum 1 kişi vuramadan ölüyorum zoruma gidiyor :D sağolun onerileriniz icin
Kardeşim artık sen bir Lojistikçisin :D Sen X bölgesinde bulunan lootu Y bölgesindeki rakiplere taşıma görevini layığıyla yerine getiren bir kralsın, dert etme :D zamanla oyuna alışıp, sen de kendi lojistikçilerini bulacaksındır :)

Bende de aynınsıkıntı var pubg lite giriyorum o yüzden kulaklıgım yok bu büyük dezavantaj farkındayım spray felan da çalışıyorum ama ateş edildiğinde keklik gibi ettafıma bakarken öldürülüyorum. Oyunun yürüme yürüyüsten koşmaya geçme mekanizması çok hantal bence gerçekçi ama zorluyor insanı [emoji27] dediğiniz gibi birde hiçmi yeni başlayan yok diyorum oyuna herkes iyi oynuyor.

Bende de aynınsıkıntı var pubg lite giriyorum o yüzden kulaklıgım yok bu büyük dezavantaj farkındayım spray felan da çalışıyorum ama ateş edildiğinde keklik gibi ettafıma bakarken öldürülüyorum. Oyunun yürüme yürüyüsten koşmaya geçme mekanizması çok hantal bence gerçekçi ama zorluyor insanı [emoji27] dediğiniz gibi birde hiçmi yeni başlayan yok diyorum oyuna herkes iyi oynuyor.
Hayatımda orjinal PUBG oynamışlığım yok sadece mobile olarak oynuyordum sonra Lite gelince PC aldım, daha öncesinde sadece Twitch' te izliyordum ve orada izlemem faydalı olmuş çünkü oynamaya başladığımda tüm takım arkadaşlarım normal PUBG' de kaç saatin var falan diyordu halbuki hiç oynamamıştım.

Merak edenler için youtube üzerinde ONRKPN olarak PUBG Lite videolarıma göz atabilirsiniz. :)

60 Hz monitörle yarı prof oynadım 120 Hz'nin katkısı var tabi ama bahane değil. Oyuna alışmak istiyorsan sürekli herkesin indiği yerlere inip çatışmayı, pozisyon almayı, spray tutmayı öğrenmen gerek. Kısacası sürekli çatışmaya girmen gerekiyor.

Sen birde 240Hz monitör al her maç win. İşin esprisi monitörün çok çok küçük bir etkisi olur oyuna daha önemlisi yetenek ve tecrübedir. PUBG'de 300 saati doldurmadan pek birşey bekleme atla öl atla öl öğreneceksin zamanla.

Steam PUBG derken arkadaş herhalde sadece mobilde veya lite versiyonunda oynamış. Bundan dolayı zor geliyor olabilir. Oyuncu kitleleri ve zorlukları çok farklı.

PC'de Mobile oynuyorum. Ben de fazla kill alamıyorum ama zaten Rank, Level, elbise gibi şeylerle işim yok. Zevkine oynuyorum. Geçende 21 dakika Loot yaptım, tek mermi atamadan öldüm 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı