PUBG'de Sürekli Ölme Nedenim Nedir?

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Steam'den aldım oynayamıyorum. Sürekli ölüyorum daha oyunda ilk 20'ye bile girememişimdir. CS:GO olsun diğer oyunlar olsun çok iyiyimdir. Ama bu PUBG olmuyor nedense.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer oyunlarda iyi olmanın bu oyunda bir önemi yok. Senin gibi yeni başlayanların sayısı çok az olduğundan oyundaki herkes büyük ölçüde tecrübeli. Bol bol oynayıp, mekaniklerine ve oyun yapısına alışman lazım. Kolay oyun değil, alışmak için sabırlı olman lazım.

Steam'den aldım oynayamıyorum. Sürekli ölüyorum daha oyunda ilk 20'ye bile girememişimdir. CS:GO olsun diğer oyunlar olsun çok iyiyimdir. Ama bu PUBG olmuyor nedense.

Kaç saatin var ? İlk 100 saat adam göremeden ölürsün. 100+ saatlerde adam öldürmeye başlarsın. 250+ saatlerde oyuna alışırsın daha bilinçli oynamaya başlarsın. 1000 saati geçtiğinde gerçek bir PUBG oyuncusu olursun. PUBG; mekanik, fizik, öldürme hissiyatı açısından günümüzün en realistik oyunu. Dolayısıyla zor oynanan, zor alışılan bir oyun.

Son düzenleme:
Oyunda 180 saat civarım var ve halen birinci olamadım. İki ya da üç kere ikinci oldum. PUBG'nin kolay oyun olduğunu düşünmüyorum. Geçenlerde bir oyunumda dedim ilk 20'ye giremem nerdeyse birini olacaktım ikinci oldum. Dandik kablosuz klavye mouse kullanıyorum. Ayrıyeten kulaklık yok. Bunlar da çok etkiliyor. Tavsiyem antrenman modunda ısınmalar yapmanız. Ayrıca bazı yayıncıları da izlemeniz. Onların verdikleri taktikleri kullanmak kimi zaman hayat kurtarabiliyor. Tabi zamanla insan kendi taktiklerini uyguluyor.

Alışman lazım bende yeni başladım 145saatim var soloda ilk winimi 75. saatimde aldım 7 kill ile. Şu ana kadar toplasan 5 kere win almışımdır zamanla kendini geliştirirsin ses kasmak ve sabırlı olmak çok önemli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı