PUBG hesabı sattığım kişi ücret iadesi istiyor

Ailemin telefon numarası adı soyadı gibi şeyler, bulmuş vermezsek parayı bir şeyler yapar mış.

Polis miymiş bu arkadaş Allah Allah bak şu işe. Nereden bulacakmış acaba bir yerlerinden uyduruyor hocam. Korkmayın vermeyin parasını ailenize söylerse de normal bir dille anlatırsınız ben bu hesabı sattım ve iade istediği için geri vermedim dersiniz.

Kesin yapar :D hocam korkutmaya çalışıyor hiçbir şey olmaz. Eğer bulduğunu söylüyorsa ailenizden birinin telefon numarasını söylemesini isteyin bakalım ne olacak.

Hesabı satarken mecbur olarak benim Facebook uma girdi ve oradan soy adıma bakmış.

Bende internet üzerinden satışlar yapıyorum açıkçası bunun benzeri olay başıma geldi ve bir şekilde aileme ulaşıldı amanaileme ulaştığında beğenmediğini söyledi vesaire ve ailemde bilgili kişiler beğenmediysen almasaydın benzeri bir şey dedi ve beni para kazandığım içinde tebrik ettiler. Olayı düzgün bir dille anlatın sizin için daha bile kârlı olur.

Eskiden dava açıyorlardı. Şimdi de aileyi arama başladı😀

Siz neden ciddiye aldınız ki? Hesabı satmışsınız ve bitmiş. Ailenizi arasa ne olacak?

Hesabı iade etmeyi isteme sebebi nedir geçerli bir sebebi var mı bu arada?

Yeni konular

Geri
Yukarı