PUBG hile sayılmayan merminin geldiği yönü saptayabilen program önerisi

Hocam oynama saatiniz daha çok az. Yani bu kadar az oynayıp oyunun temel özelliklerinden biri olan ateş yönü tespit etme gibi şeyleri program sayesinde bulmak hileye giriyor maalesef hocam. Kulaklığın da gerçekten çok önemi yok. İlk başlarda iPhone kulaklığı ile oynuyordum. Şu an 1300 saatim var hala da tam olarak ateş yönünü belirlemekte sorun yaşıyorum az da olsa. Kulaklığın önemi yok derken tabii ki iPhone kulaklığıyla sizinki fark yaratır.
Öneri olarak TDM modu alıştırma modu kullanabilirsiniz. Sizin dediğiniz seçenekler hileye girer olmasaydı herkes kullanırdı zaten. Kulaklığınıza uygun ekolayzır ayarı yapabilirsiniz belki. Son olarak sabredip daha çok oynayıp pratik yapabilirsiniz. Başka program kullanıp da ban yemeyin :).

Hepinize iyi forumlar. Yaklaşık 1 yıldır PUBG sahibiyim fakat toplasanız 30 saat anca oynamışımdır. Oyunu bu kadar kısa süre oynamamın nedeni adam göremeden ölmek oluyor. PUBG'yi mobil sürümde oynadığımız zaman haritada belirlenen indikatörler ile atışın nereden yapıldığını, aracın hangi bölgeden geldiğini ve düşmanın ayak seslerini saptayabiliyoruz. Fakat PC'de ki sürüm bundan mahrum ve bu oyunu zorlaştırıyor. Stüdyorum için satın aldığım yaklaşık 1600 TL'lik bir kulaklık kullanıyorum (beyerdynamic 770 Pro) fakat nafile, hiçbir şekilde saptayamıyorum kimin nereden sıktığını veya hangi yönden geldiğini. Sorum şu; PC versiyonunda hileden sayılmayan, tıpkı PUBG Mobile'e'e'de ki gibi düşmanı saptayabileceğim herhangi bir plug-in veya program var mı? Bunu adil bir oyun çercevesinde önermenizi rica ediyorum çünkü kimsenin oyununu mahvetmek istemem açıkcası.

Hile ama Sonic radar.

Yine oyun oynayabilmekten ziyade oyuncu ekipmanına para dökmüş bir arkadaşın çektiği dertlere tanıklık ediyoruz efendim. 2000 TL'ye de 5000 TL'ye de kulaklık alsan oyunu oynayamıyorsan bunların bir önemi yok. PUBG Mobile'da herkes oynuyor. Sende bu zamana kadar Mobile oynayarak oyunu oynadığını sanmışsın. Şimdi doğru yerdesin. Oynamaya devam et. Kimsenin oyununu bozmak istemem derken de ne dediğini anlamadım. Ama hile açma kafasındaysan, yada bu tarz eklentiler arıyorsan yeri bu forum değil..
Sanırım okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun. Müzik stüdyom var ve haliyle kaliteli ekipmanlara ihtiyacım var. Oyun oynamak için aldığımı iddia etmedim. Ayrıca online oyun taraftarı değilim o yüzden online oyunlarda zorlandığımı belirtmek isterim. Fakat PUBG alışagelmişin dışında daha kapsamlı bir şey istiyor. Kullandığım kulaklık 7+1 desteklediği için sesin tam olarak nereden geldiğini kestiremiyorum çünkü ses nerdeyse 8D kafasında her yerden geliyor. Ve son olarak, kimsenin oyununu mahvetmek istemiyorum demem, hile açmayı istemememdir. Yapımcılar tarafından geliştirilen bir özellik var ise bunu bilmek istiyordum sadece yoksa kimsenin benden hile ile avantajlı olmasını istemem, o halde başkasına da yapmayı istemem.

Sanırım okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun. Müzik stüdyom var ve haliyle kaliteli ekipmanlara ihtiyacım var. Oyun oynamak için aldığımı iddia etmedim. Ayrıca online oyun taraftarı değilim o yüzden online oyunlarda zorlandığımı belirtmek isterim. Fakat PUBG alışagelmişin dışında daha kapsamlı bir şey istiyor. Kullandığım kulaklık 7+1 desteklediği için sesin tam olarak nereden geldiğini kestiremiyorum çünkü ses nerdeyse 8D kafasında her yerden geliyor. Ve son olarak, kimsenin oyununu mahvetmek istemiyorum demem, hile açmayı istemememdir. Yapımcılar tarafından geliştirilen bir özellik var ise bunu bilmek istiyordum sadece yoksa kimsenin benden hile ile avantajlı olmasını istemem, o halde başkasına da yapmayı istemem.
Maalesef böyle bir özellik yok, oynadıkça alışabilirsin başka çözümü yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı