PUBG Lite hile sorunu

Ben oyunu 2 yıldır oynuyorum, halada oynuyorum. Oyunu son 2 ay içinde saldılar. Artık güncelleme gelmeyeceğini söylediler. Onlarda haklı para kazanmadıkları bir oyunla uğraşmak istemiyorlar. Öncesinde neredeyse hile 200-300 maçta bir denk gelirdi oda raporlanur ban yerdi. Anti Cheat sistemini güncellemiyorlar. Oyunu artık kaderine terk ettiler.

Ben oyunu 2 yıldır oynuyorum, halada oynuyorum. Oyunu son 2 ay içinde saldılar. Artık güncelleme gelmeyeceğini söylediler. Onlarda haklı para kazanmadıkları bir oyunla uğraşmak istemiyorlar. Öncesinde neredeyse hile 200-300 maçta bir denk gelirdi oda raporlanur ban yerdi. Anti Cheat sistemini güncellemiyorlar. Oyunu artık kaderine terk ettiler.
PUBG çok seviliyordu ne oldu?

Para kazanmadıkları mı???? Milyonlarca premium pass satarken mi para kazanmıyorlar? Ücretli hilecilerin kar paylarından mı kazanmıyorlar? Bence oyun sektöründe çok yenisin.

Para kazanmadıkları mı???? Milyonlarca premium pass satarken mi para kazanmıyorlar? Ücretli hilecilerin kar paylarından mı kazanmıyorlar? Bence oyun sektöründe çok yenisin.

120 üyeli bir klanımız var Survivor Pass alan sadece 17 kişi, sence kazanıyorlar mı ? Diğer oyunlar ücretli orda herkesten kazanıyorlar.
PUBG çok seviliyordu ne oldu?

Hala seviliyor

Bu tarz oynaması ücretsiz oyunlar hile kaynıyor oldukça doğal, kimse 80 TL verip parasını çöpe atmak istemez orjinal oyuna geçmeye çalışın harika indirimler olabiliyor Steam'da.

Çıktığı ilk günden beri oynadığım Pubg Lite oyununu bahsettiğiniz gibi hilelerden dolayı bıraktım. Evet Her sezon Lite Pass aldım. Oyunun para kazanamadığından bahseden arkadaşın mantığını anlamış değilim, bu işi adam akıllı yapsalardı çok çok daha fazla para kazanırlardı. Ayrıca donanım ban hakkınca bir bilet gönderdim, bana yazdıkları cevap ise "donanım ban atılan oyuncunun donanımını değiştirip tekrardan hile kullanmaya devam etmesi oldukça muhtemel". Bu cevaptan sonra zaten yöneticilerin beyin yaşını anladım ve saldım oyunu. Sizde salın. 🤘

PUBG Lite 50 level birisi olarak; (hileler)en az solo giriyor bunlar. Saat olarak sabah saatlerinde az hileci oluyor fark ettim. Wall hack, Speed hack, aim hack hepsi var adamlarda çatur çutur. Hele squad mode girdiniz mi geçmiş olsun, kanser olmadan salmazlar. Başımıza geldi Ark'i ile Duo kaldık karşıda 4'lü Team 4'üde hile 1 dakika dayanamadık iplelere.

Pubg Lite oyun güncelleme desteği yapımcı tarafından bitirildi. Dolayısı ile ortalık hileden ve bugtan geçilmez. Bence direk silmek en etkili çözüm. 😁 Koronadan korunmanın en etkili yolu yakalanmamak sözü geldi aklıma anlamsızca 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı