PUBG için 300 TL kulaklık önerisi

Merhaba üründen memnun musunuz bende yakın zamanda almayı düşünüyorum da fikirlerinizi yazabilir misiniz?

Merhaba, biraz uzak kaldığım için geç olacak fakat kulaklıktan memnunum, günde 5 saatten fazla kullanıyorum. Olağan biraz terleme dışında bir sorun yok. En azından benim için kablosunun uzun olması tek sorun.

Öncelikle iyi forumlar. Arctis Serisinin güncel bir seri olması hemde mikrofon + 7.1 inin güzel olması bence sizi bu fiyat bandında indirimdeyken Arctis 3 serisine yönlendirmeli. Ben dün aldım bugün geldi hee bu arada söylemeden edemeyeceğim hepsi burada üzerinden alırsan Zoccoshop u seçersen firma olarak birde kulaklık standı veriyorlar güzel bir tane bunuda söyleyeyim. Tekrardan iyi forumlar .

banada bir yardım edermisiniz 250 tl bütçem var ikisi arasında kaldım
steel series siberia 150 veya trust gtx 354 creon 7.1 arasındayım hangisi daha iyidir acaba başka önerileriniz varsa lütfen yardım ediniz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı