PUBG için 300 TL kulaklık önerisi

Steelseries artics 3 aldım. Henüz tam test etme şansım olmadı fakat bayağı rahat ve ses geliyor. Öneren herkese teşekkürler.

Steelseries artics 3 aldım. Henüz tam test etme şansım olmadı fakat bayağı rahat ve ses geliyor. Öneren herkese teşekkürler.
Hayırlı olsun öncelikle. :D Ve testlerinizi bekliyorum artı ve eksilerini yazarsanız çok memnun olurum diğer modeller ile kıyaslama yapacağım için.

Kulaklıktan memnun musun? Bende PUBG ve CS:GO için 300 tl bütçe ile kulaklık bakıyorum. G35, G430 ve Artics 3 arasındayım :) .

Bence gayet yeterli. Ses kasarken vs hiç sorun yaşamadım. Mikrofon kalitesi de güzel. Rahatlık olarak iyi fakat aldığım günden beri iş yoğunluğu sebebi ile maksimum 1.30-2 saat takmışımdır. Bu sürede rahatsız etmedi ama devamı için birşey diyemeyeceğim.

Hocam elimde amazondan alma sıfır garantici Corsair Void Surround 7.1 Dolby kulaklık var ilgilenirsen eğer en son 350 TL ye bırakacağım
IMG_7881.JPG

neden satıyorsunuz hocam?

Ürünü amazondan sipariş ettikten 4 gün sonra bi ameliyat mevzum vardı özel sağlık sigortam karşılamayınca mecbur ücretli oldum ve kredi kartı borcumu kapatmak için nakite sıkıştım ö yüzden satıyorum. Durumum düzelince kendime aynısı alacağım çok övüldüğünü duydum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı