PUBG için ne kadarlık ekran kartı gerekir?

En az RX 560 / GTX 1050 Ti diyorum, fakat RX 570/580 veya GTX 1060 alırsan yüksek ayarlarda akıcı oynarsın.

Minimum rahat bir oyun deneyimi için GTX 1050Ti. He yok ben masraf yapmak istemiyorum dersen GT 1030'da oynatır lakin keyif alamazsın düşük FPS nedeniyle.

Yorumlarınız için teşekkürler bu kadar yüksek sistem isteyen ve çok optimizasyon sorunlu bir oyunun nasıl bu kadar çok oyuncusu oluyor peki 50-60 fps alsam yeter sanırım gözüm çok yükseklerde değil.
Onlar için, bir bilgisayar çok pahalı değil. Mesela 1000 dolara GTX 1060'lı bilgisayar toplayabilirler (mesela) ama bizde o bilgisayar minimum 7.000₺ tutacak.
Bence bütçen ne kadar söyle, tavsiye verelim.

Kardeşim GTX 1030 lu bir bilgisayarda 60 70 fps alıyor. Link istersen atabilirim.
Olur atabilirsin uğraştırmayacaksa seni
Onlar için, bir bilgisayar çok pahalı değil. Mesela 1000 dolara GTX 1060'lı bilgisayar toplayabilirler (mesela) ama bizde o bilgisayar minimum 7.000₺ tutacak.
Bence bütçen ne kadar söyle, tavsiye verelim.
İlerde almayı düşünüyorum şimdilik meraktan sordum ama 4.000 TL diyebilirim

Yorumlarınız için teşekkürler bu kadar yüksek sistem isteyen ve çok optimizasyon sorunlu bir oyunun nasıl bu kadar çok oyuncusu oluyor peki 50-60 fps alsam yeter sanırım gözüm çok yükseklerde değil.
influencer lar olmasa o oyun o kadar patlamazdı :D Yıllardır Battle Royale denen şeyi Arma'da oynuyordu insanlar zaten yeni bir şey değildi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı