PUBG Kan Kaybediyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
PUBG Kan Kaybediyor
PUBG oynayan anlık ortalama oyuncu sayısının önemli oranda düştüğü görülüyor. Bir dönem Fortnite ile ciddi bir mücadele içine giren PUBG, hala “Battle Royale” dendiğinde akla ilk gelen oyunlardan biri. Fakat PUBG, yavaş yavaş yerini diğer Battle Royale oyunlarına bırakıyor. Oyunun ortalama oyuncu sayısı sürekli düşüyor. Steam’in hala en çok oynanan oyunu olan PUBG, Mart 2017’de […]

Devamı: PUBG Kan Kaybediyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Edecek tabi. CS'yi bırakıp PUBG'ye geçen herkes hilelerden kaçmak için başlamıştı bu oyuna. Ancak şimdi de PUBG'de her yer makro kullanan, affedersiniz kolsuzlarla dolu. Ne yapacak bu insanlar?

Youtuberlar ve Twitch diye bir şey hayatımızda olmasaydı zaten Battle Royale bu kadar popüler olamazdı diye düşünüyorum. Harita, silah ve oyun modu olarak son derece kısır oyunların ne kadar daha oynanmasını bekliyorlardı ki.

Fortnite, basit ara yüzü ve sorunlara bulduğu anlık çözümlerle hemen öne geçti zaten. Çünkü insanlar artık PUBG değil Bug-G demeye başladılar bu oyuna:) Ben oynuyorum açıkçası hala da seviyorum. Fakat COD Black Ops 4 tamamen PUBG'yi tepe taklak etti. Resmen PUBG-2 yapmak zorunda kalabilirler. Güncellemeler bile kurtarmıyor şu an:)

Oyun hile dolu optamizasyon zaten yok. Sunucular berbat halde. Daha sayıyım mı?
Epic Games Fortnite'ı güzel bir şekilde geliştirdi. Neredeyse her platformda var oyun. Hile neredeyse yok. PUBG'nin geleceği vardı ama beceremediler.
Pubg'yi mobil versiyonu bu durumlara düşürdü.
PUBG Mobile biraz daha iyi ama hile konusunda korumaları yok. Bug bu sürümde de fazla. LightSpeed kesinlikle Bluehole'den daha iyi geliştirmeler yaptı bu oyuna.

Yakın zamanda kar haritası gelecek bu kaybettiklerini geri toparlayacaktır ama hatalar giderilmediği sürece düşüş olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı