PUBG Kan Kaybediyor

Güzelim oyunu düzelteceklerine iyice mahfettiler. 4 ay ara vermiştim, tekrar başlayacağım. Bakalım ne gibi değişiklikler var. Umarım optimizasyon çalışmalarını arttırırlar ve başarılı olurlar. Turnuva düzenlemekle olmuyor o işler.

Güzelim oyunu düzelteceklerine iyice mahfettiler. 4 ay ara vermiştim, tekrar başlayacağım. Bakalım ne gibi değişiklikler var. Umarım optimizasyon çalışmalarını arttırırlar ve başarılı olurlar. Turnuva düzenlemekle olmuyor o işler.
4 ay öncesine göre bence optimizasyonu daha kötü.
Sizce PUBG ps4 e cikinca yeniden populer olur mu ? (7 aralik)
Sanmıyorum. Olsa bile yine düşüşe başlar.

Sisteminiz orta ve üst seviyedeyse sıkıntı yok. Optimize başarılı. Sistemimdeki GPU yu servise gönderdim şuan RX 470 4G ile oynuyorum. Drop vesaire yok.

Oyunun optimizasyonu gayet iyi oldu sadece patates sitemlerde oynanamıyor. Desync problemini ise çözdüler. Şimdi de Playstation'a çıkmaya hazırlanıyorlar. Her şey için fazla geç sanki ama olsun.

DeSync de nedir ? Ekran bugu olmasın ? Ping az olan oyuncularda bu genelde pek görülmez. Monitörle ilgili değildir. Oyundaki karakterin hareketlerinin tepki süresi.

Benim gpu kullanımımla alakalı sıkıntılarım var pubg'de ve zevk almama problemim. :D Artık eskisi gibi bağlayamıyor kendine oyun. Antreman modunda bile daha çok zevk alıyorum. Benden kaynaklıda olabilir ama oyuna girip backstep'ten yada saçma bir şekilde öldüğümden giresim gelmiyor. Belki sağlam bir duo ile çözülebilir problem. Çünkü en çok oynadığım arkadaşım askere gitti giresim gelmiyor oyuna. Ve her oyundan sonra crash hatası alıyorum. Bu da etkili.

Desync problemi çözüldüğünden beri bir kere bile ağaç arkası olsun, cam kenarı olsun, kapalı bir yere kaçarken olsun daha ölmedim. Ping yüksek ise yapacak bir şey yok ama desync bence çözülmüş durumda.

Not: 1400 saat
DeSync problemi çözülmüş olabilir ama halen optimizasyon sıkıntısı var. Çok değişken. 35 FPS aldığım yerler de oluyor, 150 FPS aldığım yerler de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı