PUBG Kan Kaybediyor

Katılmıyorum. Bence mobil versiyonu, normalinden bile daha stabil ve başarılı.

Bende size katilamayacagim. Cunku hem mobile versiyonunu bilgisayardan oynayan hemde pc versiyonunu oynayan biri olarak soyleyebilirimki; pc versiyonunu mukemmel derecede oynatan bilgisayarim mobile versiyonunda surekli donmalar takilmalar yapiyor. Ciddi bir optimizasyon sorunu mevcut.

mobile versiyonunda surekli donmalar takilmalar yapiyor. Ciddi bir optimizasyon sorunu mevcut.
Mobil versiyonu bilgisayar üzerinden mi oynuyorsun yoksa telefon üzerinden mi? Eğer emülatör üzerinden yani Android ara yüzü oluşturan bir yazılım ile oynuyorsan o başlı başına bir sorun zaten. Tencent Emülatör bile şu an stabil çalışamıyor. Ben mobil oyunu, mobil platformdan oynayan biri olarak yorumlarım ve değerlendirirm.

Bende size katilamayacagim. Cunku hem mobile versiyonunu bilgisayardan oynayan hemde pc versiyonunu oynayan biri olarak soyleyebilirimki; pc versiyonunu mukemmel derecede oynatan bilgisayarim mobile versiyonunda surekli donmalar takilmalar yapiyor. Ciddi bir optimizasyon sorunu mevcut.
Mobile oyuna anlam veremeyen hiçte oynamayan biri olarak söylüyorum. Bu yanlış bir düşünce tarzı. Mobile optimizasyonlu bir oyunu PCde oynamaya kalkarsanız tabii ki düzgün bir şekilde çalışmayacaktır. Snapdragon 660ve üstü işlemci kullanan her telefonda PUBG Mobile gayet stabil çalışıyor.

GTX 760 var bende. Tamam şuan için eski bir kart fakat low-medium'da rahat oynayabildiğim oyunlar hala var. PUBG gelirsek 700p'de bile bazen 32 FPS düşüyor. Hani bu nasıl optime özürlü bir oyundur? Bir ara optimizasyon için güncelleme gelmişti. Bunda 6-7 ay önce o zaman FPS değerlerim daha iyiydi. Birde buglar falan var işte. Bu sorunlar düzeltilmediği sürece işleri zor. Bu arada 1080p BF 5 gayet rahat oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı