PUBG Lite ban sorunu

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Dün birkaç maç attım. Bugün tekrar gireyim dedim 2119 senesine kadar ban yemişim. Birkaç maç atmıştım sadece onda da hep bot gelmişti sanırım öyle hatırlıyorum. Neden ban yemiş olabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün bilgisayarınızda zaralı yazılım tesbit edıldı dedı baya ugraş dım ac kapa vs onda sonra acıldı oynadım bugun girdiğimde 100 yıl ban yemısım kesinlıkle hiç hıle vs acmadım sadece oyun tr gelmeden tayland vpn ıle oynadım denemek için aynı hesap skın vs gıtııt ona uzuluyorum nasıl bı yol izleme gerekıyor

Dün bilgisayarınızda zaralı yazılım tesbit edıldı dedı baya ugraş dım ac kapa vs onda sonra acıldı oynadım bugun girdiğimde 100 yıl ban yemısım kesinlıkle hiç hıle vs acmadım sadece oyun tr gelmeden tayland vpn ıle oynadım denemek için aynı hesap skın vs gıtııt ona uzuluyorum nasıl bı yol izleme gerekıyor
Bilgisayarım c kısmında kprocceshacker.sys isimli dosya olabilir bunu sil

PUBG Mobıle emülatör başlatılamadı hatası ıcın procceshacker indirdim ve kurdum. Aoe.exe'yı kapadım onda sonra emülatör duzeldı. Sonra programı sıldım, acaba onda mı kaynaklandı? Antivirüs de otmedı, aşağıda ki video işte böyle yaptım ayda yılda bır şey yaptık hacker okan mı olduk?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
ABİ BEN HİLE FALA KULLANMADIM PCME BAKABİLİRSİNİZ HER HİLE DİE REPORTLANAN HİLE DEİL ADAM SİNİRLENİP HİLE DİYO BUYUK HAKSIZLIK İSTERSENIZ BAKIN SİSTEMDE GORUNUYOSA AÇIN LÜTFEN BANIMI ZATEN 23 FPS OYNUYOZ ZAR ZOR İYİCE HEVESİM KAÇTI OYUNA KARŞI OYUNDAKİ NİCK NAMEM OLMAMISMI NOLUR YARDIM EDİN
ABİ BEN HİLE FALAN DEİLİM BANIMI ACARMISINIZ GERCEKTEN BUYUK AYIP 23 FPS DE ZAR ZOR OYNUYODUM ZATEN İYİCE HEVESİM KAÇTI BAN AÇILMASSA BIRAKCAM ÇOK EMEK VERDİM ABİ HİLE YAPSAM VALLA BİLLA BİŞİ DEMİCEM AMA HİLE YAPMADIM VE HİLEDEN BAN YEDİM ACAYİP SİNİR OLDUM ÖNUME GELENİ HİLE DİE REPORLUCAM ARTIK 8.AYIN 12 2020 YE KADAR BAN YEMİŞİM AÇIN LÜTFEN PCME BAKABİLİRSİNİZ SİTEM DENDE KONTROL EDEBİLİRSİNİZ NİCK NAMEM (OLMAMISMI) HİLE (YOK) İLAA HİLEMİ AÇALIM BUNUMU İSTİYOSUNUZ

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı