PUBG Lite ban sorunu

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Dün birkaç maç attım. Bugün tekrar gireyim dedim 2119 senesine kadar ban yemişim. Birkaç maç atmıştım sadece onda da hep bot gelmişti sanırım öyle hatırlıyorum. Neden ban yemiş olabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
banınız şu şekilde oluyor hesabınız vpn ile taylanda veya başka bir yerde neyse orda açılıyor ama türkiyede kullanıma geçiyor bu şekilde kaçtane arkadaşım ban yedi döküldüler sebebi vpn ile hesap acımıdır eski hesapları kulanamazsınız

banınız şu şekilde oluyor hesabınız vpn ile taylanda veya başka bir yerde neyse orda açılıyor ama türkiyede kullanıma geçiyor bu şekilde kaçtane arkadaşım ban yedi döküldüler sebebi vpn ile hesap acımıdır eski hesapları kulanamazsınız
Dostum VPN nedir çok iyi biliyorum. Konuyu açma sebebim kural dışı hiç bir şey yapmadığım halde ban yedim ve o yüzden açtım. Teşekkür ederim yinede bilgilendirme için.

Ben de bugün böyle bir mesaj aldım. PUBG'yi geç, hayatım boyunca hiç bir oyunda hile vs. kullanmadım. PUBG Lite ilk çıktığında VPN ile kayıt olmayı denemiştim zamanında ama oyunda maç atmamıştım, girememiştim.

Nasıl düzeltebiliriz bu sorunu, yeni hesap açsam banlar mı yine?

aynı şey benimde başıma geldi kardeşim.Oyuna girmeden bilgisayarınızda oyunun izin vermediği bazı aygıtlar tespit edildi gibi bir uyarı alıyordum.Yönetici olarak çalıştırdığımda bu sorun kalktı ancak ertesi gün 30 yıl ban yedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı