Çözüldü PUBG Lite bilgisayar sürümü indirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Schmetterling2

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. PUBG Lite versiyonunu PUBG'nin sitesinden indirmeye çalışınca" başarısız- dosya eksik" hatası alıyorum. Bu karşılaştığım ilk indirme hatası da değil. MSI Afterburner'de indiremedim ne yaptıysam. Wndows 10 Pro 64 Bit kurulu ama deneme sürümü bitti. Win RAR'ı da sildim ücretli olduğu için, bir alakası var mı bilmiyorum. Şöyle yap, böyle yap gibi öneriniz var mı?

Dosya Ekleri

• DOWNLOAD - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS LITE - Google Chrome 6.02.2021 14_30_25.png
    DOWNLOAD - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS LITE - Google Chrome 6.02.2021 14_30_25.png
    871,4 KB · Görüntüleme: 44
Çözüm
Google Chrome kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum.
Başka bir tarayıcı denediniz mi?

Denemedim eve gidince deneyiceğim teşekkürler.

Şuradan indirin. Ben buradan sorunsuz indirebiliyorum. Sizin indirdiğiniz sayfa Türkçe olanı.

Teşekkürler. PC'nin başına geçince bakacağım.
Ayrıntılı hata testi yapıp, eksik dosyaları özel olarak indirmeyi deneyin.

Nasıl yapacağım bilmiyorum.
Şuradan indirin. Ben buradan sorunsuz indirebiliyorum. Sizin indirdiğiniz sayfa Türkçe olanı.

İki şekilde de denedim ama aynı şey oldu.
Kendiliğinden düzeldi.
Merhaba. PUBG Lite versiyonunu PUBG'nin sitesinden indirmeye çalışınca" başarısız- dosya eksik" hatası alıyorum. Bu karşılaştığım ilk indirme hatası da değil. MSI Afterburner'de indiremedim ne yaptıysam. Wndows 10 Pro 64 Bit kurulu ama deneme sürümü bitti. Win RAR'ı da sildim ücretli olduğu için, bir alakası var mı bilmiyorum. Şöyle yap, böyle yap gibi öneriniz var mı?

Denemedim eve gidince deneyiceğim teşekkürler.

Teşekkürler. PC'nin başına geçince bakacağım.

Nasıl yapacağım bilmiyorum.

İki şekilde de denedim ama aynı şey oldu.
Kendiliğinden düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı