PUBG Lite Hassasiyet Ayarı Nasıl Yapılır?

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Bilgisayarıma PUBG Lite yükledim ama silahlar çok sekiyor. Bir türlü ayarlayamadım. Mouse DPI 3000, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Bilgisayarıma PUBG Lite yükledim ama silahlar çok sekiyor. Bir türlü ayarlayamadım. Mouse DPI 3000, önerilerinizi bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada ki videonun haricinde bol bol antreman yapman lazım. Tavsiyem BODIE maçları yapman. Gerçekten spray atma konusunda alışıyorsun. Başlarda Lazer ile spray atarken şimdi 3X ile spray atabiliyorum. BODIE çok faydası oldu.

Öncelikle mouse dpi düşük ayarlamalısın. 800 uygundur, max 1000 olsun. Oyun içi kontrol ayarlarında genel hassasiyet 50, nişan alma yakın bakış 40, scope ayarlarım da 35. Bunlara alışrsan bir süre sonra daha düzgün spray atmaya başlarsın. Yalnız oyuna yeni başladıysan epey oyun oynayıp alışman lazım. Ben mobile emülatörden geçmiştim, ilk oynadığımda sprayi tutamıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı